Investiční skupina Comfort Finance Group působí na českém trhu od roku 2012. Jádro aktivit skupiny tvoří licencovaný poskytovatel spotřebitelských úvěrů Comfort Money a nemovitostní společnost CFG Real Estate, která se specializuje na výkupy a pronájmy rezidenčních nemovitostí.

Výkonná asistentka/office coordinator

Pro naši investiční skupinu hledáme nového kolegu/kolegyni.

Pracovní náplň:

· administrativní podpora týmu v čase 8:00-17:00

· office management

· zpracování došlé a odchozí pošty

· evidence dokumentů

· kompletace podkladů k obchodním případům

· přivítání návštěv, zajištění občerstvení

Očekáváme:

· SŠ/VŠ vzdělání

· zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2 roky

· spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

· reprezentativní vystupování

· proaktivní přístup a orientaci na detail

· PC znalosti – pokročilou úroveň (Word, Excel)

Nabízíme:

· příležitost rozvíjet se a růst společně s naší společností

· stravenky v hodnotě 100 Kč

· plně hrazenou multisport kartu

· občerstvení na pracovišti

· přátelské pracovní prostředí s jedinečným výhledem na Prahu

Společnost
COMFORT FINANCE GROUP
Adresa
Vinohradská 2396/184, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Asistentka, Pracovník back office, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

COMFORT FINANCE GROUP, Jana Blechová