Společnost Agerit s.r.o. se již 18let zaobírá externí správou počítačových sítí, dodávkami IT řešení a vývojem systému sběru dat a digitalizace výroby pro výrobní firmy a živnostníky.
Více o společnosti na www.agerit.cz a www.emistr.cz

Programátor PHP intranet aplikací

Rádi si hrajeme s novými technologiemi a nástroji. Pojď si hrát s námi a ještě tě za to budeme platit !

Baví vás moderní technologie, chcete pomáhat firmám růst a zefektivnit výrobu díky zavádění prvků průmyslu 4.0 do českých a slovenských výrobních firem.

Hledáme do svých řad kolegu PHP programátora výrobního systému eMISTR - www.emistr.cz. Jsme parta zapálených tvůrců, které baví využívat znalost IT a programování k posunu českých výrobních firem a záváďení IT do výroby.

Nabízíme stabilní místo na projektu "PLÁNOVACÍ systém" financovaném EU = jistota pracovního míste i v COVID době.

Jedná se o český výrobní MES systém zejména pro dřeva a kovo průmysl, pro sledování výrobních procesů – odvod činností na zakázkách, vykazování, plánování, kalkulování, sklady.

Požadujeme:

- dokonalá znalost PHP a Javascript ( údržba stávajících projektů a základní jednoduché moduly)
- znalost MySQL na profi úrovni (uložené procedury, komplexní složené dotazy)
- znalost BOOTSTRAP výhodou
- znalost PWA výhodou
- znalost jakéhokoli FRAMEWORKU výhodou
- další vývojové n

Náplň práce:

- jistá práce na 2 letém EU projektu webového rozhraní plánování výroby
možnost seberealizace na tomto projektu
- pokrčování na dalších projektech a rozvoji modulů systému
- práce v úkole s volnou pracovní dobou a pouze s pevným termínem odevzdání
- údržba stávajících PHP projektů (terminály, intranet reporty)

Nabízíme:

- školení a rozvoj
- možnost práce z domu
- volná pracovní doba (pouze 1x týdně pevná porada)
- 5týdnů dovolené
- možnost čerpat volně dovolenou
- práce v mladém kolektivu
- zajímavou a naplňující práci pro české výrobní firmy
- Firemní akce

Společnost
Agerit s.r.o.
Adresa
Stará pošta 750, Rajhrad
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor, UX designer, Java vývojář, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.