jsme úzce specializovaná síťařská firma. Nabízíme špičkové služby v oblasti návrhů, správy a zabezpečení počítačových sítí a naše projekty děláme s absolutním důrazem na funkčnost a zabezpečení. Náš tým pracovníků jsou experti v oboru s mnoha zkušenostmi, znalostmi a certifikacemi.

Network Engineer/síťový specialista

Správa a zabezpečení počítačových sítí

Požadavky:

  • Znalost problematiky počítačových sítí
  • Výborná znalost protokolu IP
  • Znalost konfigurace přepínačů
  • Směrování
  • Firewally
  • Wifi
  • Výhodou znalost technologie Fortinet a HPe Aruba
  • Ochota skládat odborné zkoušky výrobců
  • Pečlivé vedení dokumentací a změnových deníků
  • Plynulý český jazyk pro komunikaci se zákazníky

Základní znalosti požadované nezbytné !!!

L2

  • OSI model
  • spanning-tree
  • LACP (802.3ad)
  • VLAN
  • PoE
  • WiFi pokrytí, principy
  • Protocol analyzer

L3

  • Static routing
  • IPSEC
  • OSPF/BGP – jak funguje (teorie)
  • Komunikace L2 vs. L3

Aplikace dle RFC – jak fungují

  • TCP vs. UDP
  • DNS
  • DHCP
  • HTTP vs. HTTPS
  • SMTP

Rozšířené znalosti

  • . 802.1x principy (EAP; BYOD; NPS @ AD; RADIUS)
  • . Windows AD (Active Directory ; Group Policy)
  • . Network management (IMC ; Zabbix)
  • . Analýza logů ( SIEM, Log management)

Náplň práce:

  • Design sítí
  • Konfigurace síťových a bezpečnostních prvků
  • Dokumentace sítí
  • Bezpečnostní analýzy
  • Měření signálu WiFi a návrhy pokrytí
  • Logmanagement a SIEM
  • Monitoring (Zabbix apod.)

Nabízíme:

  • Práce s novými technologiemi
  • Školení a prostor k učení
  • Odborný růst
  • Notebook, mobil
  • Odpovídající mzdu
  • Kurzy angličtiny
  • Stravenky
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Nástup ihned

více o firmě na: www.compunet.cz

V případě, že splňujete Základní znalosti požadované nezbytné, děkujeme za zaslaní Vašeho životopisu a budeme se na Vás těšit !

Společnost
CompuNet s.r.o.
Adresa
Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel