Jsme přední výrobce stínící techniky - žaluzií, dřevěných žaluzií, rolet, panelových stěn, látkových plisovaných žaluzií a další interiérové stínící techniky.

Do našeho pracovního týmu právě hledáme vhodné kandidáty / kandidátky na pozici Projektového manažera.

IT technická podpora/ first level

Co vás čeká

- Poskytování servisní a technické podpory uživatelům ve společnosti (výroba, administrativa)

- Zajištění funkčnosti systémů

- Zajištění podpory uživatelů ve všech oblastech HW a SW, včasné řešení požadavků uživatelů

- Administrace vybraných systémů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ vzdělání

- AJ na komunikativní úrovni

- Uvítáme praxi v oboru, vhodné i pro absolventy s brigádnickou zkušeností

- Znalost Windows

- Znalost HW, sítí

Co vám můžeme nabídnout

- zkušenost v zahraniční výrobní společnosti

- mzda + měsíční prémie

- 13.mzda

- sickdays

- kvartální bonusy

- závodní stravování

Společnost
OMNIKA, spol. s r.o.
Adresa
Pánov 3925, Hodonín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

OMNIKA, spol. s r.o., Iva Svatková
+420 602 569 003