Pro našeho klienta – mezinárodní výrobní společnost se sídlem cca 15 km severně od Prahy - obsazujeme pozici Production Planner.

Náplň práce:

  • plánování toku materiálu, jeho optimalizace
  • příprava dlouhodobého a krátkodobého plánu
  • navrhování zlepšování procesů plánování
  • pravidelná kontrola stavu výroby - plánování výrobních kapacit a alokace zdrojů
  • navrhování řešení v případě kapacitních problémů
  • komunikace s výrobou, nákupem
  • reporting mateřské společnosti

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (denní komunikace)
  • dobrá znalost MS Office
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost

Nabídka:

  • zázemí významné mezinárodní společnosti
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • možnost dalšího rozvoje
  • příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí

www.ghsconsulting.cz

Společnost
GHS Consulting s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Výroba a průmysl, Logistik, Plánovač výroby, Disponent, Specialista logistiky, Supply Chain Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Vodičkova 41, 112 09 Praha 1, Česká republika
+420 224 152 084