Grafické studio Heyduk, Musil & Strnad, s.r.o.
- naším hlavním cílem je vytvářet kvalitní a originální design s ohledem na požadavky klienta.

- na českém trhu jsme od roku 2000
- stálých členů je 8 a doplňuje je tým externích spolupracovníků
- na trh jsme úspěšně uvedli více než 450 firemních značek a vizuálních stylů
- zpracováváme komerční zakázky, ale i velké množství zajímavých kulturních projektů
- ke klientům přistupujeme individuálně, jsme schopni zajistit full - service

Klientům poskytujeme široké spektrum služeb:
- grafický design – návrhy firemních značek
- tvorba CID materiálů
- design a programování webových prezentací
- expoziční a propagační grafika
- grafické a DTP zpracování katalogů a knižních publikací
- orientační systémy
- obalový design
- design CD, LP, plakáty

- DTP zpracování materiálů
- na klíč zajišťujeme kompletní tiskovou produkci

Full Stack Programátor PHP/HTML/CSS/MYSQL / webdesigner

Co očekáváme?

  • radost z práce a empatii ke klientům
  • profesionální přístup k vedení zakázek
  • týmovou spolupráci
  • výbornou komunikaci s týmem i klienty
  • samostatnost při vedení projektu
  • schopnost dotahovat projekty do konce, důslednost
  • loajalitu ke klientům a týmu HMS design
  • praxi minimálně 2 roky v oboru
  • odbornou znalost:
  • • PHP (OOP) – junior
  • • HTML5, CSS3
  • • Základy UNIXU, GIT
  • • Symfony 2,3, Doctrine, Šablonovací systém Twig nebo Mustache - výhoda
  • • JS - ES6 a ES5, ReactJS nebo jiný framework - výhoda
  • • MySQL, MongoDB - výhoda

Jaká bude náplň práce?

  • programování nových webových prezentací
  • správa stávajících webů klientů
  • evidence klientských webhostingů a domén
  • schůzky a komunikace s klienty nad projekty
  • analýzy projektů a přípravy zadání konceptu
  • sebevzdělávání a pomoc kolegům

Co můžeme nabídnout?

  • pracoviště v centru Prahy
  • spolupráci na zajímavých kulturních i komerčních zakázkách
  • vstřícný přátelský kolektiv, malé IT oddělení
  • práci na živnostenský list
  • kvalitní pracovní zázemí, ergonomická židle – prevence bolesti zad
  • firemní notebook
  • plat 35 – 50 000,- Kč
  • týden volna o Vánocích, jarní prázdniny, dva týdny volna v létě a ještě občas prodloužený víkend
  • sick days
  • občerstvení na pracovišti
  • nástup ihned

Budeme se těšit na Vaše CV a portfolio.

Společnost
HEYDUK,MUSIL & STRNAD, s.r.o.
Adresa
Přemyslovská 2321/14, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Webmaster, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel