Dlouholetá česká projektová a servisní firma(obrat 80.mil Kč,25 zaměstnanců) v oblasti chlazení,vzduchotechniky,zdravotechniky se sídlem v Praze přijme do hlavního pracovního poměru pracovníka do pozice:

**Projektant/Projektantka vzduchotechniky,MaR, vytápění, chlazení a zdravotechniky (TZB)**

Pracovní náplň:

*projektování TZB (vzduchotechnika, vytápění, chlazení, zdravotechnika), po zapracování samostatný projektant

*vypracování kompletní projektové dokumentace ve stupních ÚR, DSP, DPS, DSPS

*komunikace s dodavateli, investorem, zadavateli projektů, projektanty souvisejících profesí

*zpracování předběžných cenových nabídek a projektových rozpočtů

*prohlídky a zaměření místa stavby

*autorský dozor a řešení projekčních problémů během realizace

*technické poradenství projekčním a architektonickým společnostem a investorům

Požadavky:

*středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru

* aktivní znalost češtiny nebo slovenštiny slovem a písmem-podmínkou!!

*praxe s projektováním TZB minimálně 5 let -výhodou znalost projektování i v MaR-není podmínkou

*projektant vzduchotechniky a vytápění musí znát i určité základní principy MaR, aby mohl popsat do technické zprávy popis funkce např. VZT zařízení a vznášet požadavky na projektanta MaR.

*kandidát musí mít znalosti jako projektant ze vzduchotechniky nebo vytápění, nebo chlazení nebo zdravotechniky

*dobrou znalost práce na PC (Autocad, MS Office)

*řidičský průkaz skupiny B

*zkušenosti s projektováním systému SOZ, ZOTK – výhodou

*zkušenosti s energetickým auditem – výhodou

*autorizace – výhodou

Nabídka:

*45-48 tisíc btto (bude záležet na vzdělání, zkušenostech a šíři znalostí a odborného záběru(odborné vzdělávání (zkoušky, oprávnění, jazyky…)

*13. plat

*5 týdnů dovolené

*mobilní telefon

*notebook

*Multisport karta

*pracoviště Praha

Své životopisy nám prosím posílejte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce,základní info o pracovní pozici vám poskytneme na tel.: 602-640076

V případě, že nebudeme do 7 pracovních dnů reagovat na vámi zaslaný životopis, byla daná přednost uchazečům, kteří svým pracovním profilem lépe splňovali požadavky na danou pozici

Společnost
KOREKT PRAHA
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Technika a vývoj, Projektant, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Korekt Praha
Pod Kavalírkou 12, 15000 Praha 5-Košíře, Česká republika
mob. 602640076, tel. 257327801