Znáte letecké předpisy? Jste schopen pracovat v prostředí rychlého leteckého světa?

LOM PRAHA s.p., významný podnik s více než 100-letou tradicí českého, ale i světového leteckého průmyslu, hledá novou posilu do týmu:

VEDOUCÍ PRO CIVILNÍ LETECTVÍ

Náplň práce:

* budete zajišťovat a metodicky řídit aplikace předpisů, postupů a procesů v oblasti civilního letectví a krizových situací;

* budete odpovídat za provozní zabezpečení a vybavení letiště dle platné legislativy;

* budete zpracovávat předepsané dokumenty a administrativu související s provozem letiště;

* budete navrhovat nápravná opatření a aktualizovat dokumenty pro civilní letectví;

* budete se podílet na zpracování podkladů pro fakturace za letištní poplatky;

* budete komunikovat s příslušnými úřady a státními institucemi, např. s ÚCL, OVL;

* budete plnit povinnosti vedoucího stanoviště poskytováním informací dle předpisu L11.

Co od Vás očekáváme?

* ukončené středoškolské vzdělání, zaměření na leteckou dopravu je pro nás výhodou;

* základní znalost leteckých předpisů (L11, zákon č. 49/1997 Sb., o civilním letectví);

* výhodou je všeobecný průkaz radiotelefonisty letecké pohyblivé služby;

* praktické zkušenosti v oblasti civilního letectví;

* středně pokročilá znalost anglického jazyka;

* uživatelská znalost práce s PC – MS Office;

* samostatný a zodpovědný přístup k práci;

* komunikační a organizační schopnosti;

* spolehlivost, odpovědnost;

* zájem o letectví vítán.

Co Vám můžeme nabídnout?

* zajímavou pracovní příležitost v oboru letectví;

* můžete se aktivně podílet na chodu oddělení;

* možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj;

* ostatní pracují 40 hodin týdně, naše pracovní doba je 37,5 hodin za týden;

* pracovní smlouva na plný či tříčtvrteční úvazek;

* zaměstnanecké výhody (např. stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, benefitní systém Cafeterie, dotovaná karta MultiSport, sick day);

* odpovídající mzdové ohodnocení;

*příjemné pracovní prostředí v motivujícím kolektivu.

Nástup možný od 1.11.2020 či dohodou.

Místo výkonu práce letiště Přerov.

Chcete nám ukázat, že na jste to právě vy, koho hledáme?

Pokud ano, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis v českém jazyce (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) a průvodní dopis prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
LOM PRAHA s.p.
Adresa
Na Letišti 406/147, Bochoř
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Strojírenství, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel