Do našeho Seniorcentra Pohoda hledáme ergoterapeutku -aktivizační pracovnici.

Náplň práce :

Pracuje samostatně , provádí ergoterapeutická vyšetření, na základě nich sestavuje plány ergoterapie. Prování nácvik běžných činností s klienty. Zajištuje zejména jednoduché procvičování, nácvik chůze, posilování a udržení svalstva a individuální procházky a cvičení s jednotlivcem a dále. Provádí rehabilitaci kognitivních funkcí.

V rámci své činnosti zabezpečuje aktivizační činnosti v domově směřující k rozvíjení osobnosti a zájmů našich klientů. Podporovat tvořivé schopnosti klientů (nácvik motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností, provádění volnočasových aktivit) Organizuje besedy tématické přednášky, čtení knih, hudební představení. Pořádá výlety a akce pro klienty

Požadujeme:

dokončené vzdělání v oboru ergoterapeut , bezúhonnost, schopnost empatie a komunikace s klienty. Optimistický přístup k životu, uvítáme hru na hudební nástroj, není ale podmínkou Schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, tvořivost, kreativita

Práce na PC, Řidičský průkaz B

Nabízíme: zajímavou a smysluplnou práci na HPP ve stabilní společnosti, pravidelné vzdělávání, motivační odměny, závodní stravování , denní jednosměnný provoz

V případě zájmu zasílejte životopisy, děkujeme a těšíme se, že Vás přivítáme do našeho týmu

Společnost
Vaše Harmonie, o.p.s.
Adresa
Ruská 292/2a, Dubí – Pozorka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 22 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.