Naše společnost provádí rekonstrukce střech, opravy světlíků a opláštění průmyslových objektů.

Stavební technik

Požadujeme

Minimálně SŠ vzdělání (stavební, strojní)
Praxi na obdobné pozici
Organizační a komunikační schopnosti
Znalost práce na PC
Zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Možnost seberealizace a profesního rozvoje
Zajímavou práci u specializované firmy
Motivační finanční ohodnocení
Služební auto, notebook, telefon

Náplň práce

Samostatné vedení zakázek, zaměstnanců a subdodavatelů
Koordinace celého průběhu realizovaných zakázek
Jednání se zástupci objednatelů i dodavatelů
Kontrola kvality provedených prací, dodržování časových harmonogramů

Společnost
DAHAL s.r.o.
Adresa
Martinovská 3168/48, Ostrava – Martinov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel