Činnost společnosti MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic, založené v roce 1996, je dlouhodobě zaměřena především na obchod, dopravu a logistiku, přičemž v některých oblastech činností patří k celorepublikovým špičkám.

Jak již bylo zmíněno, jednou z hlavních činností je obchod, a to velkoobchod a maloobchod s pevnými palivy. Z této činnosti pak vyplývá odvětví další – doprava a logistika zboží velkokapa­citními sklápěcími návěsy a také prostřednictvím železniční přepravy.

Pro optimální zajištění přepravy nejen v Čes­ké republice, ale i v zemích Evropské unie disponuje společnost vlastním moderním vozovým parkem tahačů, auty SCANIA, který splňuje nejpřísnější emisní normu Euro 6.

Co vás čeká

Jako obchodní manažer budete komunikovat se stávajícími, ale i novými obchodními partnery, rozvíjet spolupráci a aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti. Vaší každodenní činností budou obchodní jednání, schůzky, příprava nabídek, cenových kalkulací a obchodních smluv.

Náplň práce v bodech

- Zajištění komunikace a péče o stávající i nové zákazníky

- Zodpovědnost za prodejní výsledky

- Přímá akvizice nových obchodních partnerů

- Odpovědnost za plnění stanoveného obchodního plánu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Zkušenosti na obchodní pozici v oboru logistika/doprava/spedice

- Výborné komunikační a prezentační dovednosti

- Proaktivní přístup, orientace na cíl, flexibilita

- Znalost AJ na komunikační úrovni, (NJ výhodou)

- ŘP sk. B, ochota cestovat po celé ČR + EU

- Zodpovědnost a pečlivost

Výhodou bude, pokud budete umět

- Znalost NJ výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

- Motivující platové ohodnocení

- Samostatnou a odpovědnou práci s možností seberealizace

- Zaškolení a podporu při práci

- Služební automobil, notebook a mobilní telefon

- Zázemí a jistotu stabilní společnosti

- Další zaměstnanecké benefity (např. podnikové stravování, stravenky s příspěvkem zaměstnavatele, jazykové vzdělávání ad.)

Společnost
MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic
Adresa
U Dlouhoňovic 1397, Žamberk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic, Eva Majvaldová
U Dlouhoňovic 1397, 564 01 Žamberk, Česká republika
465 466 758