Nicholson International je personálně-poradenská společnost zaměřená na aktivní vyhledávání schopných manažerů a kvalifikovaných odborníků pro úspěšné české i mezinárodní společnosti působící ve středoevropském regionu. Na český a slovenský trh jsme vstoupil v roce 1993 a patříme k jeho tvůrcům v oblasti pravidel, metod a etiky přímého vyhledávání.

Snažíme se, aby setkání s lidmi, kteří pro Nicholson International pracují, bylo příjemnou a užitečnou zkušeností.

Head of Sales/Business Controlling

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní výrobní firmu, která má v ČR více výrobních závodů, hledáme schopného a odborníka a manažera pro oblast podpory prodeje a business controllingu.

Náplň práce:

- příprava a aktualizace plánů prodeje dle konkretních parametrů (zákazníci, produkty, oblasti, časové rozlišení)

- sledování plnění plán vs. realita, analýza odchylek a zdůvodnění

- sales/business controlling a management reporting (pravidelný, ad hoc), sledování středně a dlouhodobých trendů

- vyhodnocování a návrhy opatření na zlepšení "customer strategy"

- podpora obchodních týmů zejména skrze aktualizaci a poskytování prodejních dat a analýz

- vedení a rozvoj menšího, vysoce kvalifikovaného týmu, reporting šéfovi obchodu skupiny

- spolupráce napříč firmou i s kolegy v zahraničí

Kvalifikační požadavky:

- vysokoškolské vzdělání + cca 3-4 roky praxe na obdobné pozici zaměřené na práci s daty, preferovaná je např. i kombinace auditorské firmy (Big4) + 1-3 roky na straně klienta/výrobní firmy (není podmínkou), nicméně pozice není primárně zaměřena na finanční controlling, ale na business/sales controlling & reporting (před detailní znalostí účetních principů preferujeme práci s daty tj. jejich získáni, konsolidace, analýza, vyhodnoceni, reporting)

- s ohledem na senioritu týmu a způsob práce/ motivace jsou nezbytné manažerské zkušenosti

- praxe přímo v oblasti podpory prodeje a práci s obchodními daty výhodou
- znalost SAP výhodou
- velmi dobrá angličtina, němčina plus
- výborná znalost MS Excel

Nabízíme:

- zázemí stabilní a zavedené společnosti
- zajímavou odbornou i manažerskou práci v týmu profesionálů
- 5 týdnů dovolené + řadu zaměstnaneckých benefitů
- konkurenční finanční ohodnocení a možnost dalšího profesního růstu

Společnost
Nicholson International Czech Republic , s.r.o.
Adresa
Plzeň
Karlovarský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Analytik prodeje, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Nicholson  International  Czech  Republic ,  s.r.o., Marek Novotný
Trojická 9, 120 00 Praha