Společnost MaxPraga s.r.o., výhradní zástupce italských luxusních módních značek pro ČR a SR, by ráda do svého týmu přijala novou kolegyni na pozici:

ASISTENT/-KA PRODEJE pro butiky s luxusní dámskou módou

Hledáme usměvavý, příjemný a komunikativní prodejní personál na plný úvazek.

Co Vás čeká:

- Prezentace a prodej kvalitního módního zboží

- Poskytování poradenství zákazníkům

- Odpovědnost za plnění prodejních cílů

- Účast na bezproblémovém chodu prodejny

- Spoluvytváření příjemné atmosféry pro zákazníky i mezi kolegy

- Příjem, oceňování a doplňování zboží

- Práce s pokladnou

- Spolupráce při visual merchandisingu

Co od Vás očekáváme:

- Vynikající komunikativní dovednosti

- Perfektní znalost českého jazyka a aktivní znalost angličtiny

- Reprezentativní vzhled

- Zákaznický servis na vysoké úrovni

- Budování dobrých vztahů a získávání nových klientů

- Zodpovědný a pozitivní přístup k práci

- Časovou flexibilitu

- Zájem o módu

- Týmovou spolupráci

Co Vám můžeme nabídnout:

- Práci pro stabilní společnost s dlouholetou tradicí

- Zajímavé platové ohodnocení

- Přehledný a atraktivní systém odměňování

- Různé motivační odměny

- Pracovní uniforma z aktuální kolekce

- Zaměstnanecké slevy na prodávané zboží

- Pravidelná školení

- Příjemné pracovní prostředí v centru města

V případě zájmu o tuto pozici pošlete životopis s aktuální fotografií.

Společnost
MAXPRAGA s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby
Zařazeno: Prodej a obchod, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MAXPRAGA s.r.o., Marie Marková