Zaměstnáváme lidi, kteří mají s nalezením vhodného pracovního místa obtíže z důvodu zdravotního handicapu, věku 55 + a nebo pečující o osobu blízkou. Práce je vykonávána přímo v Říčanech u Prahy nebo v okolí, v dojezdu veřejné dopravy. Prioritně přijímáme lidi ze Středočeského kraje. V průběhu času nabízíme různé pracovní pozice, od jednoduché manuální činnosti až po administrativní práci. Sledujte naše nabídky. Práce u nás probíhá na kratší úvazky, někdy i brigádně. Se zájemci řešíme individuálně jejich možnosti a schopnosti. Na druhou stranu vyžadujeme spolehlivost, dochvilnost a dodržování pracovních a provozních postupů. Nejsme terapeutické pracoviště. Podporujeme v nastartování do pracovního koloběhu.

Pomocná pracovnice/pracovník v rukodělné dílně

Co vás čeká

Očekáváme od Vás positivní přístup k práci a ochotu pracovat v rukodělné dílně.

Součástí programu je:

Zácvik a praxe v rukodělné dílně po dobu 4 měsíců s finančním motivačním příspěvkem v rámci dohody o pracovní činnost na 0,4 úvazek (16 hodin týdně). Další vzdělávání v rozsahu 8 hodin v komunikačních dovednostech, finanční gramotnosti, základech obsluhy PC a kancelářské techniky. (vzdělávat se mohou účastnit i lidé, kteří neabsolvují zácvik a praxi)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

požadujeme schopnost učit se novým věcem a manuální zručnost.

Program je určen pro:

osoby se zdravotním postižením (lidé s tělesným duševním nebo mentálním handicapem se schopností samostatného doruzumívání se) Nebo o osoby pečující o jiné závislé osoby.

Základní podmíkou přijetí do programu je stálý pobyt na území MAS Říčansko.

Výhodou bude, pokud budete umět

- základy šití na šicím stroji, záliba v korálkování nebo dárkovém balení není podmínkou

Co vám můžeme nabídnout

práce v prátelském a malém kolektivu

Hrubá měsční mzda je 5830 Kč měsíčně

Společnost
ENVERO, z.s.
Adresa
Rýdlova 38/1, Říčany
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Plat
Plat: 5 830 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: neslyšící, mentálně postižení, tělesně postižení, ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.