Náplň práce:

- odpovědnost za realizaci a řízení projektů až po jeho předání dodavateli

- návrh a implementace technických řešení

- materiální a personální zabezpečení projektů

- kontrola dodržování stanoveného rozpočtu

- koordinace a kontrola harmonogramu prací na stavbě

- odpovědnost za kvalitně dokončený projekt

- komunikace se zákazníky a dodávateli

Požadavky:

- zkušenosti z oblasti výroby ocelových konstrukcí

- zkušenosti s řízením projektů

- zkušenosti s profesemi stavby VZT, UT, EI, ZTI

- aktivní znalost AutoCAD, SolidWorks

- samostatnost

- odpovědnost

- schopnost řešit problémy

- odolnost vůči stresu

- flexibilita

- řídící schopnosti

Nabízíme:

- 13. plat

- flexibilní pracovní dobu

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nebo práce na živnost

- kultura a stabilita rychle se rozvíjejíci společnosti

- možnost profesního a osobního růstu

- vzdělávání v oboru

- firemní akce

- stravenky, dárkové poukázky

- služební auto ( i pro soukromé použití)

- mobilní telefon, notebook

Plat:

40 000 - 50 000,- Kč/měsíc

Mzda je předmětem dohody a závisí od schopností a zkušeností kandidáta.

13. plat

Společnost
Odštěpný závod GreMi KLIMA, s.r.o.
Adresa
Chýnovská 946, Planá nad Lužnicí
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Project Manager, Stavbyvedoucí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Odštěpný závod GreMi KLIMA, s.r.o., Lenka Hošeková