Jsme 100% dceřiná společnost významného německého výrobce vápenopískových prvků (systémy pro zdění), více než 13 let zajišťujeme jejich dovoz z našeho mateřského závodu v Drážďanech a jejich prodej v České republice. Společně patříme do skupiny celosvětově působícího koncernu v oboru výroby stavebních hmot H+H Group.

Pro posílení podpory našeho týmu v České republice hledáme osobnost se zkušenostmi v oboru a zájmem o práci v pracovním poměru na poloviční úvazek na pozici

Účetní - zkrácený úvazek s flexibilní pracovní dobou

Jsme VAPIS, prodáváme naše vápenopískové zdící prvky a jsme v tom celkem dobří.

A protože rosteme, cítíme potřebu podpořit náš tým kvalitním zpracováním účetní agendy vlastními silami.

Co vás čeká?

- každodenní zpracování účetní agendy (účtování faktur, bankovních výpisů apod.) s výjimkou mezd;

- měsíční zpracování přiznání DPH, kontrolního hlášení DPH, srážkové daně;

- zpracování roční účetní závěrky, přiznání k dani z příjmů, komunikace s auditorem;

- aktivní účast na měsíčním reportingu - každý 3. pracovní den měsíce;

- komunikace s centrálou (Německo) - dostačující mírně pokročilá znalost se schopností dohovořit se v NJ popř. AJ.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

- minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru;

- znalosti a dostatečná praxe ve vedení a zpracování účetnictví, nejlépe v obchodní společnosti;

- schopnost samostatné práce ve výše popsaných činnostech;

- účtování na našem vlastním účetním programu – Navision, jeho znalost výhodou, popř. zaškolíme;

- znalost německého jazyka (popř AJ) alespoň na základní úrovni se schopností domluvit se;

- zájem o věc, ochotu převzít odpovědnost za svěřenou práci;

- znalost práce s PC (MS Office).

- platné řidičské oprávnění skupina B. se může hodit.

Co vám můžeme nabídnout?

- práci v obchodní společnosti s charakterem činnosti přímý nákup / prodej, vhodnou pro zkušenou účetní / účetního;

- práci v rozsahu 20 hodin týdně (poloviční úvazek) s vysokou flexibilitou plnění úkolů;

- práci v prodejním týmu, který baví jeho práce a který věří produktům, které prodává;

- perspektivní práci s každodenním profesním kontaktem s druhými lidmi;

- zaškolení a soustavné profesní vzdělávání, moderní technické vybavení;

- zajímavé platové ohodnocení, k základnímu platu variabilní motivační složka, možný příspěvek zaměstnavatele na 3. pilíř důchodového připojištění, stravenky, dovolená;

- dle okolností výkon práce možný i v místě bydliště (home-office);

- zázemí a jistotu práce v rostoucím stabilním koncernu.

- dle okolností možná i práce na dohodu;

Společnost
VAPIS stavební hmoty s.r.o.
Adresa
Beroun – Beroun-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel