Jsme společnost LPP fungující od roku 1993. Zaměřujeme se na vývoj, testování a výrobu speciální elektronických zařízení pro použití v letectví v obranném průmyslu a dalších odvětvích se zvláštními požadavky. Primárně se věnujeme analýze požadavků zákazníků, návrhu architektury systému, designu elektrických obvodů, SW návrhu, výrobě prototypů, testování a certifikačním aktivitám s následným zavedením do sériové výroby. V současné chvíli rozšiřujeme tým vývoje a zkušeného vývojáře.

SW VÝVOJÁŘ PRO LETECKÉ SYSTÉMY

Náplň práce:

· Návrh a implementace SW v jazyce C, C++

· Testování SW a účast na zkouškách

· Tvorba dokumentace SW

· Práce s Gitlab

Hledáme člověka, který má:

· Ukončené SŠ/VŠ vzdelání

· Praxi ve vývoji SW minimálně 3 roky (C nebo příbuzné jazyky)

· Znalost základních funkcí a návrhů elektronických obvodů

· Znalost oborové technické angličtiny

· Aktivní a tvůrčí přístup

Navíc oceníme:

· Zkušenosti s návrhem a certifikací bezpečnostně-kritického SW dle DO-178

· Praxi s vedením vývojových projektů / vývojového týmu

Na oplátku Vám můžeme nabídnout:

· Práci na zajímavých projektech v oblasti letectví s přímou interakcí na finalisty

· Flexibilní pracovní dobu s možností home office

· 5. týden dovolené

· Příspěvek na stravné v hodnotě 100Kč/den

· MultiSport kartu na sportovní a volnočasové využití

· Přátelský kolektiv, kde si zakládáme na otevřenosti

V případě zájmu prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu.

Společnost
LPP s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel