Firma s dlouholetou tradicí zabývající se kompletními službami v oboru vodohospodářských služeb, hledá uchazeče na pozici:

Odborný pracovník v laboratoři - analytik

Náplň práce

- příprava vzorků vody na měření kovů

- měření kovů AAS

- měření Hg metodou AMA

- přebírání vzorků od zákazníků

Zodpovídá za

- správnost a včasnost stanovení

- plnění akreditačních kritérií

- dodržování všech předepsaných předpisů a nařízení

Požadujeme

- vysokoškolské vzdělání chemického směru

- zodpovědnost

- dobrý zdravotní stav

- řidičský průkaz sk. B vítán

Nabízíme

- zázemí akciové společnosti - profesionální přátelské pracovní prostředí

- pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), při oboustranné spokojenosti změna na dobu neurčitou

- mzdu dohodou

- 6 týdnů dovolené

- příspěvek na stravování

- příspěvek na penzijní připojištění

Nástup

- ihned

- vhodné i pro absolventy

Pracoviště

Praha

Máte-li o uvedenou pozici zájem, zašlete životopis e-mailem nebo poštou na adresu společnosti.

Schůzku lze sjednat na tel.č. 257 182 411

Společnost
Vodohospodářské inženýrské služby, a.s.
Adresa
Křížová 472/47, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 27 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Chemický průmysl, Chemik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Vodohospodářské inženýrské služby, a.s., Martina Krejcarová
Křížová 472/47, 150 00 Praha 5, Česká republika
257 182 411