Jsme jeden z největších distributorů chemikálií ve střední Evropě. V roce 2018 jsme oslavili 25 let od založení společnosti.

Společnost VIA-REK, a.s. zaměřená na obchod s chemickými látkami a výrobky hledá z důvodu rozšiřování svého stávajícího obchodního týmu vhodného kandidáta/ku na pozici:

Obchodní zástupce

Náplň práce:
- péče o stávající portfolio zákazníků
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- tvorba cenových návrhů
- samostatné vedení obchodních jednání
- reporting

Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání
- zkušenosti v oblasti obchodu podmínkou - zkušenosti v oblasti prodeje chemie výhodou

- výborné komunikační dovednosti
- reprezentativní a profesionální vystupování
- smysl pro týmovou práci a proaktivní přístup
- samostatnost, spolehlivost a asertivitu
- ochotu cestovat (aktivní řidič)
- uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme:
- práce v mladém dynamickém kolektivu
- odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + motivace)
- notebook, mobilní telefon, automobil i pro soukromé účely
- příspěvek na stravu

Společnost
VIA-REK, a.s.
Adresa
Ol. Blažka 145, Rájec-Jestřebí – Rájec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Chemický průmysl, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel