Channel Crossings s.r.o.

PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA – GRANTOVÝ/Á SPECIALISTA/KA

Jsme tým nadšených profesionálů a již patnáct let tvoříme a realizujeme projekty zaměřené na oblast rozvoje vzdělávání. Pracujeme se školami všeho druhu, dospělými, pracovníky s mládeží, neziskovkami, zaměstnavateli aj. Zapojujeme se do řady národních i mezinárodních projektů (ESF, Erasmus+, EEA and Norway Funds) se širokým společenským dopadem. Projekty realizujeme pod hlavičkou vzdělávací agentury Channel Crossings (www.chc.cz) a v rámci naší neziskové organizace EDUcentrum (www.educentrum.eu).

JAKÁ BUDE TVÁ PRACOVNÍ NÁPLŇ?

  • Samostatné vedení národních i mezinárodních projektů
  • Řízení projektů po finanční a administrativní stránce a pravidelný reporting donorům
  • Řízení projektů po věcné stránce (sestavování realizačních týmů, plánování a kontrola realizačních aktivit, zapojení do realizace) (50%)
  • Vyhledávání grantových a dotačních příležitostí a zpracovávání žádostí (30%)
  • Zastřešení projektové kanceláře, reporting a úzká spolupráce s vedením, personálním a účetním oddělením organizace (20%)

JAKÉ ZKUŠENOST A DOVEDNOSTI OCENÍME?

  • Prokazatelná zkušenost s projektovým a finančním řízením min. 3 roky
  • Pečlivost a smysl pro detail, flexibilita, pokročilé PC dovednosti
  • Výborné komunikační dovednosti v českém i anglickém jazyce
  • Zkušenosti s realizací vzdělávacích projektů výhodou
  • Zkušenosti z personální či účetní oblasti výhodou
  • Aktivní řidič

CO NABÍZÍME?

  • Samostatná řídící role na plný úvazek s možností flexibilního režimu práce a odměnou odpovídající zkušenostem
  • Prostor pro seberealizaci, možnost účastnit se vzdělávání, zapojit se do realizací projektů i v dalších rolích (lektorské, moderátorské, řídící ad.)
  • Kancelář v centru Prahy, notebook a mobil i pro osobní účely, bezplatné či zvýhodněné jazykové kurzy
  • Přátelský a neformální kolektiv, který vychází vstříc individuálním potřebám

Adresa
Thámova 681/32, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Vrcholový management, Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Channel Crossings s.r.o., Kamila Kadlíková