Jsme významnou, dynamicky se rozvíjející opravnou železničních nákladních vozů se sídlem v Děčíně. Své služby ve špičkové kvalitě poskytujeme zákazníkům z celé Evropy. Zaměstnáváme více než 320 zaměstnanců s dostatkem zkušeností a znalostí s opravami všech typů železničních nákladních vozů, každoročně investujeme do nákupu a modernizace technického vybavení.

V současné době hledáme kandidáty na pozici technik kvality.

Náplň práce:

  • dozorová činnost v průběhu opravy žkv, komunikace se zaměstnanci podílejícími se na opravě v rámci celé společnosti
  • potvrzení/schválení odpracovaných hodin výrobními dělníky ve spolupráci s výrobním mistrem
  • vstupní kontrola dílů železničních kolejových vozidel (žkv)
  • práce s měřicími přístroji (ruční, elektronické, digitální)

Požadujeme:

  • vzdělání – středoškolské, technického směru výhodou
  • zkušenost s výkonem činnosti kontrolora či znalost problematiky oprav, kontroly či přejímky žkv, praxe na pozici přejímač, kontrolor, vedoucí směny při opravách žkv apod. výhodou
  • vhodného uchazeče jsme však schopni zaučit i bez předchozích zkušeností v oboru
  • podmínkou dobrá uživatelská znalost MS Office (WORD, EXCEL)
  • spolehlivost, zodpovědnost, přesnost
  • práce i ve směnném provozu

Nabízíme:

  • práci ve stabilním prostředí
  • firemní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost osobního růstu
  • systém cafeterie
  • 5 týdnů dovolené

Termín nástupu:

  • ihned nebo dohodou

Mzdové podmínky:

  • dohodou

Odpovědí na tento inzerát poskytujete společnosti RYKO a.s., IČO: 25418572, Dělnická 1408/29, Děčín VI-Letná jakožto správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Zpracování poskytnutých osobních údajů bude probíhat pouze v nezbytně nutné míře pro účely výběrového řízení, zcela v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 – „GDPR“ (viz Zásady zpracování osobních údajů http://www.ryko.cz). Potvrzení o přijetí životopisu obdrží pouze uchazeči, kteří budou dále pokračovat ve výběrovém řízení. Chcete-li zvýšit své budoucí šance na uplatnění, uveďte v rámci Vaší reakce na inzerát, že souhlasíte, aby po dobu 3 let společnost RYKO a.s. nad rámec tohoto výběrového řízení dále zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely nabídky pracovních příležitostí. Udělený souhlas můžete kdykoli odvolat.

Společnost
RYKO a.s.
Adresa
Dělnická 1408/29, Děčín – Děčín VI-Letná
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

RYKO a.s., Veronika Kalvachová
0412506131