Jsme online marketingová agentura, parta fajn lidí, kterou spojují společné hodnoty a cíle.
Marketing pro nás znamená prodat. Klientům neprodáváme produkt ale komplexní řešení. U každého z nich se snažíme detailně pochopit podstatu jeho podnikání a připravit mu řešení přesně na míru. Často přicházíme s řešením, které klient opravdu potřebuje a nesnažíme se mu prodat takové, které jen chce.
Jako roste množství našich klientů, roste i agentura a proto k sobě hledáme nového kolegu, který bude vymýšlet marketingové strategie pro klienty a bude se podílet na realizaci jednotlivých kroků.

Account Manager do online marketingové agentury

Co tě u nás čeká?

· Budeš hlavním parťákem pro naše klienty, budeš společně s dalšími členy týmu posouvat podnikání firem a naplňovat tak vizi jejich i agentury.

· Nejprve tvoříme marketingovou strategii, která pomáhá klientům uchopit způsob komunikace a určuje aktivity, které by měl klient realizovat, zejména v online prostředí. Na tom se podílí převážně naši marketeři, ale pokud chceš, už tady se můžeš do projektu zapojit.

· Po vypracování marketingové strategie přecházíme s klientem do fáze realizace (pro klienty tvoříme mimo jiné webové stránky, kampaně, videa...), a tady už si naplno přebíráš vedení projektu a jsi zodpovědný za hladký průběh. Dohlížíš, zda je vše v souladu s potřebami klienta.

· Spolupracuješ s týmem našich grafiků, copywriterů, specialistů na PPC kampaně, na sociální sítě, kameramany, takže na to určitě nebudeš sám.Tvým úkolem ale je všechno zkoordinovat, tak aby klient dostal včas za co zaplatil. Jsi také ten, kdo je zodpovědný za tvorbu rozpočtu a jeho dodržování.

· S úsměvem řešíš všechny požadavky klientů a udržuješ s nimi vztahy a díky tomu zajišťuješ, že s námi klienti spolupracují dlouhodobě.

Jak si tě představujeme?

· Určitě musíš mít zkušenosti v marketingu a znát, jak fungují marketingové nástroje, zejména v online prostředí.

· Ideální je zkušenost z agentury, případně s agenturou a jejím fungováním.

· Požadujeme zkušenost s vedením projektů a schopnost řídit několik projektů naráz.

· Musíš být schopný dotahovat věci do konce, dodržování a hlídání termínů pro tebe musí být samozřejmost.

· Budeš potřebovat cit a empatii pro pochopení klienta, stejně tak zodpovědnost a proaktivitu.

· Základem je taky strategické myšlení a selský rozum.

Co Ti nabízíme?

· Zázemí malé agentury (tvůj názor je opravdu slyšet), kde je obrovský prostor pro realizaci a kde s tebou majitelé sedí v jedné kanceláři.

· Různorodou práci, klienty máme různě velké ale také z různých oborů, jeden den tedy můžeš pracovat pro někoho, kdo například prodává žaluzie, domy nebo třeba finance či energie. S každým klientem se tak dozvíš a naučíš něco nového.

· Slibujeme, že všechny dobré nápady převedeme rychle do praxe a nepotřebuješ na jejich schválení měsíce ale dny, hned tedy uvidíš dopad svojí práce.

· Inspirativní prostředí – nové kanceláře v Praze Hloubětíně

· Vzdělávací akademii plně hrazenou firmou

· Nejlepší firemní akce

· Možnost posouvat dopředu firmy a projekty na českém trhu

Co ty na to? Potkáme se? My se těšíme.

Pošli nám životopis, ať víme něco zase my o Tobě.

Zavolá Ti naše HR Renča, proberete spolu detaily a třeba se pak zastavíš na kafe.


Informace o pozici

Společnost
Channel Partners, s.r.o.
Adresa
Poděbradská 88/55, Praha – Hloubětín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista marketingu, Online Marketing, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

OnlineSales.cz, Renáta Miltová
775 560 137