Renomovaná mezinárodní společnost CHIPITA CZ zabývající se prodejem rychloobrátkového zboží hledá do svého kolektivu obchodního zástupce pro oblast Jihomoravský kraj.

Pracovní náplň:
- Komunikace se stávajícími zákazníky a vytváření dobrých vztahů
- Získávání nových zákazníků
- Prezentace společnosti a jejích produktů
- Plnění stanovených obchodních plánů
- Obchodní administrativa

Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání
- Výborné prezentační a komunikační schopnosti
- Schopnost empatie a kreativity v obchodním myšlení
- Praxe na pozici obchodního zástupce rychloobrátkového zboží min. 2 roky nutná
- Vysoké pracovní nasazení
- Řidičský průkaz skupiny B
- Znalost PC na běžné uživatelské úrovni, znalost AJ výhodou
- Profesionální vystupování
- Bydliště: Brno a okolí

Nabízíme:
- Trvalý pracovní poměr
- Práci s atraktivními produkty své kategorie
- Motivující finanční ohodnocení
- Další bonusy
- Mobilní telefon, tablet
- Firemní automobil i pro soukromé účely

Společnost
CHIPITA CZ, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CHIPITA CZ, s.r.o., Radka Kučerová