hledá vhodné uchazeče na pozici

ANALYTIK SE ZNALOSTÍ ČÍNŠTINY A ASIJSKÝCH REÁLIÍ

"Je mnoho zajímavých povolání, ale jen některá jsou zároveň posláním."

Náplň práce:

  • analytická činnost s aktivním využitím čínského jazyka, práce s čínským textem
  • jazykové a odborné vzdělávání hrazené zaměstnavatelem

Očekáváme od Vás:

  • VŠ vzdělání (práce je vhodná zejména pro absolventy čínské filologie a sinologie - zmíněné obory nejsou podmínkou, možnost zahájit výběrové řízení již v posledním ročníku vysokoškolského studia)
  • aktivní znalost čínského jazyka (výhodou úroveň HSK4 a vyšší)
  • dobrou znalost anglického jazyka (min. úroveň B1)
  • zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost
  • trestní i občanskou bezúhonnost
  • státní občanství ČR

Nabízíme:

  • příležitost jak nastartovat kariéru ve specifické oblasti bezpečnosti státu
  • celoživotní profesní a jazykové vzdělávání
  • služební benefity (30 dnů dovolené, možnost ubytování, příspěvek na stravování, rekreaci, sport, kulturu aj.)
  • náborový příspěvek
  • místo výkonu: Praha

Práce je vhodná pro čerstvé absolventy i pro sinology s dlouholetou praxí.

Uchazeči budou přijímáni na základě výsledků přijímacího řízení podle zákona č.361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů (délka přijímacího řízení min. 6 měsíců).

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis, motivační dopis a vyplněný vstupní dotazník (naleznete na https://www.bis.cz/kariera/).

Společnost
Bezpečnostní informační služba
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá), Čínština (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Státní a veřejná správa, Tlumočník/překladatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Bezpečnostní informační služba, Monika Vágnerová