DEKRA CZ a.s.

Významná mezinárodní společnost DEKRA CZ a.s. se sídlem v Praze hledá do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici

Lektor - výuka a výcvik v oblasti bezpeč. silničního provozu

Náplň práce:

  • lektorská činnost - výuka a výcvik v oblasti bezpečnosti silničního provozu,
    (mimo jiné výuka a výcvik bezpečné jízdy na polygonu v Třinci),
  • poradenství a odborné konzultace v oblasti silničního provozu,
  • příprava a aktualizace prezentací, výukových a učebních materiálů,
  • expertní činnost, odborná vyjádření,
  • spolupráce na výchovně vzdělávacích projektech v oblasti silničního provozu,
  • sledování aktuálních trendů a vývoje legislativy v silniční dopravě.

Požadujeme:

  • VŠ technického směru nebo pedagogického směru,
  • samostatnost, zodpovědnost a komunikativní přístup,
  • řidičské oprávnění sk. B, C+E, sk. D - výhodou,
  • profesní způsobilost učitele v autoškole - výhodou,
  • znalost práce s MS OFFICE (Word, Excel), e-mail, internet,
  • organizační schopnosti, analytické myšlení, pečlivost a schopnost pracovat v týmu.

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu,
  • HPP,
  • pružná pracovní doba,
  • přátelský pracovní kolektiv,
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené,...)

Pracoviště: Ostrava

Očekávaný nástup: ihned, případně dle dohody

Adresa
Ostrava
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Vzdělávání a školství, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel