STAŇTE SE JEDNÍM Z NÁS!
Loomis je specialistou na řízení oběhu finanční hotovosti ve společnosti. Jako profesionální zpracovatel hotovosti a cenin získal vedoucí postavení na českém trhu i po celém světě. V současné době zaměstnává více než 700 pracovníků na 13 místech v České republice a na Slovensku.

Vedoucí střediska CIT Brno

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Do našeho provozního úseku do střediska, které se zabývá přepravou hotovosti a cenin, hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pracovní pozici: VEDOUCÍ STŘEDISKA CIT BRNO

Náplň práce:

Odpovědnost za řízení střediska Brno
- Provozní řízení střediska a dodržování bezpečnostních standardů
- Finanční rozpočet / náklady, fakturace/
- Odměňování zaměstnanců
Vedení svěřeného týmu 25ti zaměstnanců
Jednání a komunikace se zákazníky a úřady
Vyřizování stížností a reklamací
Řešení běžné denní agendy
Spolupráce a komunikace s kolegy napříč společností
Přímá odpovědnost manažerovi pobočky Morava

Požadujeme:

Min. SŠ vzdělání
Předchozí praxe na podobné pozici minimálně 3 roky
Zkušenosti s organizováním a plánováním přeprav výhodou
Zkušenosti s vedením menšího týmu
Uživatelská znalost práce na PC /MS Office /
Organizační schopnosti, samostatnost a příjemné vystupování

Nabízíme:

Dlouhodobou spolupráci ve stabilní nadnárodní společnosti
Zajímavou a odpovědnou práci
Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
4 týdny dovolené + 1 týden benefit dny
Příspěvek na stravu v hodnotě 110 Kč formou stravenek
Motivující mzdové ohodnocení
Notebook, mobilní telefon a služební vozidlo
Místo výkonu práce Troubsko u Brna
Nástup možný ihned nebo dle dohody

Společnost
Loomis Czech Republic a.s.
Adresa
Jihlavská 320/2, Troubsko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Ostraha a bezpečnost, Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel