Společnost Chára Sport, největší nezávislá sít pneuservisů v ČR a velkoobchodní prodej pneumatik po celé ČR je vysoce respektovaná firma v oboru s působností od roku 1990, hledá do svého týmu šikovného kolegu na pozici skladníka.

Skladník

Pracovní náplň:

- Příjem zboží a kontrola zboží

- Výdej zboží

- Zaskladňování zboží pomocí VZV

- Manipulace se zbožím a inventarizace zboží

- Balení zásilek a jejich předávání přepravním službám

- Udržování pořádku ve skladu

- Kompletace zboží

Nabízíme:

- Zaměstnání na HPP

- Odpovídající platové ohodnocení včetně proplácení přesčasů

- Finanční bonus za splněné pracovní úkoly

- Zaměstnanecké výhody (stravenky)

- Prostředí silné a stabilní společnosti

- Nástup možný ihned

- Pracovní doba dvousměnný provoz (pondělí až pátek 7:30 až 17:30 hod)

Požadujeme:

- Řidičský průkaz sk.B, výhodou

- Průkaz na VZV výhodou (propadlí obnovíme)

- Trestní bezúhonnost

- Časovou flexibilitu

- Schopnost zvládat fyzicky náročnou práci ve skladu

- Komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost a poctivost

- Základní znalost PC

Společnost
Chára Sport, a.s.
Adresa
Jeremiášova 947/16, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 23 000 – 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Chára Sport, a.s., Karel Mertl
602 780 700