Nadnárodní společnost CWS je předním dodavatelem profesionálních a inovativních řešení pro hygienické a textilní služby. Více než dvacet let zkušeností a nespočet zákazníků z různých oborů jsou zárukou kvalitního servisu, který uspokojí i nejnáročnější klienty.

Údržbář v průmyslové prádelně

Pracovní náplň:

  • Údržba a opravy strojů a zařízení v provozu prádelny
  • Rozpoznávat mechanické a elektrické závady strojů a zajišťovat jejich opravy
  • Zajišťovat optimální nastavení a seřízení strojů a zařízení
  • Předvídat nebo odhalovat zdroje problémů a podnikat nápravná opatření

Požadujeme:

  • Svědomitost, samostatnost a zodpovědný přístup
  • Rádi v týmu uvítáme zkušeného kolegu i šikovného juniora
  • Schopnost pracovat v týmu, příjemné vystupování
  • SOU nebo SŠ vzdělání technického zaměření
  • Práci ve dvousměnném provozu (ranní od 5:00, odpolední do 23:00). Směny jsou pondělí až pátek, víkendy pouze výjimečně.

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na znalostech a zkušenostech
  • Bonus za produktivitu až 4000 Kč
  • Bonus za řádnou docházku 1000 Kč.
  • Příspěvek na dopravu - 200 až 900 Kč dle vzdálenosti.
  • Po zkušební době příspěvek na penzijní spoření 300 Kč měsíčně.
  • Další přípatky dle pracovního zařazení.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Dotované závodní stravování na pracovišti
  • Káva, čaj, voda volně k dispozici na pracovišti
  • V letních měsících zmrzlina zdarma.
  • Práci v příjemném pracovním kolektivu.
  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti.

Termín nástupu ihned, nebo dle dohody

Místo výkonu práce v Kralupech nad Vltavou, V Pískovně 2058

Těšíme se na Vás!

Společnost
CWS-boco Česká republika s.r.o.
Adresa
V Pískovně 2058, Kralupy nad Vltavou
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Technika a vývoj, Elektrikář, Elektromechanik, Elektromontér, Mechanik, Zámečník, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.