Baví vás práce s tiskařskými stroji, v Corelu jste jako ryba ve vodě a předtiskovou přípravu máte v malíku? Třikrát ano znamená, že potřebujeme právě vás. :) Sympatický kolektiv, který se zabývá výrobou a velkoobchodním prodejem reklamních froté dárků hledá sympatického kolegu na pozici Tiskař.

TISKAŘ

Náplň práce:
- práce v grafických programech CorelDraw a Adobe Photoshop
- práce v oblasti DTP / kontrola dat, případně jejich oprava
- tvorba náhledů a velmi snadných vizualizací
- obsluha sublimačních tiskáren / řezacího plotru
- nastavení, seřizování a údržba sublimačních tiskáren, sublimačních lisů a kalandru
- tisk vzorových kusů

Požadujeme:
- praxi v oboru tiskař
- výbornou znalost programu CorelDraw a min. pokročilou znalost Adobe Photoshop
- znalost a zkušenost s předtiskovou přípravou
- manuální a technickou zručnost
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Uvítáme:
- aktivní zájem o oblast grafiky
- znalost nejen sublimačního tisku
- ochotu a chuť učit se v oboru novým věcem

Společnost
KAPATEX s.r.o.
Adresa
Vážská 845/5, Praha – Čakovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Tiskař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel