Firma Primagas s.r.o., součást nadnárodní skupiny SHV Energy, hledá brigádníka na pozici

Podpora zákaznického servisu

Co vás čeká

Hledáme výpomoc pro náš zákaznický servis na dopoledne, vždy ob týden – sudé týdny. Vaší náplní práce bude:

  • obvolávání stávajících zákazníků a doplnění informací k objednávkám
  • zakládání písemností do archivu
  • administrace údajů v systému

Pracovní doba: 8:00 až cca 14:00 (minimálně však do 12:00) – pracovat budete vždy jeden týden (lze i každé dopoledne), celý další týden budete mít volno – střídání s další brigádnicí

Co do vás očekáváme

Příjemné vystupování (budete komunikovat se zákazníky) a spolehlivost

Co vám můžeme nabídnout

  • Odměna 100 Kč / hodina
  • Příjemné pracoviště blízko metra C Vyšehrad / Pražského povstání

Společnost
PRIMAGAS s.r.o.
Adresa
Na Pankráci 1618/30, Praha – Nusle
Plat
Plat: 100 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 21.9.2020 – 31.12.2020
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.