Jsme reklamní agentura Next Vision. Vytváříme weby a dlouhodobě se staráme o jejich on-line marketing (Google Ads, Facebook Ads, Sklik, RTB, SEO, Social).

Jako Next Vision působíme na trhu 5 let, ale máme přes 13 let praxe. Zkrátka víme, co děláme a funguje nám to. Základním principem u nás je svoboda myšlení, tvoření, názorů i pracovní doby. Zatím nám to šlape a máme za sebou přes 450 webových realizací a bezpočet reklamních kampaní. Přidáš se k nám?

Obchoďák / projekťák v digitální agentuře Next Vision

Ahoj, já jsem Jirka, hlavní projekťák v dynamicky se rozvíjející digitální agentuře a do našeho mladého a perspektivního týmu hledáme stejně tak perspektivního člověka, který nám zajistí slávu a věhlas. Hledáme právě TEBE?!

Noo… psaní inzerátů není moje silná stránka, tak půjdu rovnou k věci ...

Pálí nás bota v akvizici nových klientů, takže hledáme Wolfa (Pulp Fiction, ha ha). Konkrétně někoho, kdo si postaví strategii a sám ji bude postupně realizovat. Samozřejmě pomůžeme, ale hlavní odpovědnost bude na tobě. Nějaká propagace funguje, poptávky chodí ale chtěli bychom tomu dát řád a systém. No prostě to dostat na další level.

Nebudu lhát, pravděpodobně část práce bude nějakej cold calling a cold mailing. Teda pokud si je do strategie přidáš, nutit tě nebudeme. Klidně můžeš zvolit nějaké hypermoderní hi-tech automatizace, scripty, bagrování databází a AI. Pokud budeš svojí práci zvládat a zbyde ti nějakej čas, naložíme ti taky projekťáckou práci (samozřejmě dobře zaplacenou), ve který se můžeš dlouhodobě rozvíjet, koordinovat lidi v týmu a vystřelit svěřené klienty vzhůru.

Jsme jedna z těch reklamních agentur, která i před Koronáčem pracovala dost remote, takže nám to celkem vyhovuje, nemusíš do kanclu zdaleka každej den, ale kdybys chtěl/a, tak můžeš. Sídlíme hned vedle hlaváku, takže se sem dostaneš odevšad (máme tu Brňáky, Kolíňáka, Slováky, celkem multikulti). Pokud se budeš bát ranní procházky Sherwoodem, můžeš jet na Masaryčku, která je cca stejně daleko.

Co od tebe budeme chtít:

 • Příjemné vystupování na úrovni (nemyslíme korporátní slušnomluvu)
 • Spolehlivost a zodpovědnost (jak jinak)
 • Přesah do marketingu - víš, co znamená brand, strategie, atribuční model, framework, atd. a dokážeš tyhle pojmy v praxi používat
 • Znalost online reklamy - PPC, SEO, Social (stačí teoretická)
 • Ochota učit se zkoušet nové věci
 • Ochota dělat občas něco, co není vyloženě náplní každodenní práce
 • Znalost anglického jazyka výhodou

Co za to:

 • Peníze vázané na výkon, odměny za přivedené klienty, atd. - nejsou shora omezené, to je docela motivační, ne? Výpočet odměn bude základní fix + procenta úvodní fakturace nových klientů + procenta z vedených projektů
 • Ne tak úplně omezená dovolená - když zvládneš svojí práci, dej si třeba 10 týdnů voraz
 • Rozpočet na vzdělávání
 • Fajn parta kolegů
 • Kvartální celofiremní bonusy
 • Občerstvení v kanclu (pivo, kafe, čaj, cola, ovoce + další věci na přání)
 • Kancl hned u pražského hlaváku
 • Home office nebo remote work podle potřeby
 • Možnost ovlivňovat směřování firmy

Nástup možný ihned.


Informace o pozici

Společnost
NEXT VISION s.r.o.
Adresa
U Bulhara 1655/5, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Marketingová strategie, Obchodní zástupce, Direct Marketing, Project Manager, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel