Máte zkušenosti s online marketingem, vedením sociálních sítí a copywritingem? Rádi byste je uplatnili v úspěšné české společnosti s mezinárodním přesahem?

Jsme firma Servis Climax a naše žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu zlepšují lidem život. Výsledky naší práce přinášejí lidem radost a zlepšují jejich život. Naše produkty chrání před sluncem a deštěm, zajišťují soukromí a šetří energii.

Daří se nám, rosteme, a proto hledáme uchazeče na pozici:

SPECIALISTA PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Co Vás čeká:

  • plánování a tvorba marketingového obsahu (copywriting) na našich sociálních sítích (YouTube, FB, Instagram, Pinterest, LinkedIN) a našich webech
  • správa a vedení soc. sítích pro naše dceřiné společnosti a vybrané zákazníky (FB a Instagram)
  • měsíční analýzy a reporting spravovaných sociálních sítí
  • měsíční analýzy návštěvnosti webů našich partnerů
  • sledování konkurence a jejich prezentace (weby a soc. sítě)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • min. SŠ vzdělání, výhodou vzdělání v oblasti marketingu, mediální komunikace
  • prokazatelná zkušenost se správou sociálních sítí min. 2 roky (zveřejňování postů, promování příspěvků včetně jejich správného zacílení, reporting k probíhajícím kampaním na soc. sítích)
  • aktivní zkušenost s copywritingem, dobrá znalost českého jazyka
  • základní znalost grafických programů (Adobe InDesign aj.) a programů na úpravu fotografií/videí
  • znalost min. 1 světového jazyka (AJ, NJ, FJ)
  • kreativita, samostatnost, pečlivost

Co vám můžeme nabídnout:

Stanete se součástí neustále rostoucí společnosti. Bude na Vás čekat propracovaný adaptační proces, protože Vás nechceme nechat ve štychu. Kromě férového ohodnocení za dobře odvedenou práci nabízíme řadu benefitů, mezi něž patří například dovolená navíc nebo masáže na pracovišti.

Zajímá Vás, jak to u nás vypadá?

Facebook: https://www.facebook.com/servisclimax

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/servis-climax-a-s-/

Firemní video: https://www.youtube.com/watch?v=UjNqhSdFytU&ab_channel=SERVISCLIMAX%2Ca.s.

Zaujali jsme Vás? Budeme se těšit na Váš životopis!

Společnost
SERVIS CLIMAX a.s.
Adresa
Jasenice 1253, Vsetín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Francouzština (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Online Marketing, Copywriter, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SERVIS CLIMAX a.s., Hana Haisová