PRACOVNÍK OSTRAHY PRO OBLAST ČESKÉ BUDĚJOVICE

Popis pozice:
• pracovník/ce ostrahy
• ostraha vozového parku ČD – ul. Dobrovodská

Požadujeme:
• osvědčení o profesní kvalifikaci (strážný) – podmínka pro přijetí (zkoušku je možné zajistit)
• čistý trestní rejstřík
• zdravotní způsobilost
• spolehlivost, samostatnost a aktivní přístup k práci
• praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
• místo výkonu práce: České Budějovice
• nástup ihned (po splnění podmínek pro nástup)
• zaměstnání na HPP (v případě zájmu je možno uzavřít smlouvu na DPP nebo DPČ)
• finanční ohodnocení s hodinovou mzdou od 100,- Kč

V případě zájmu nás prosím kontaktujte. Nabídka pracovních pozic je omezena.

Společnost
Barlett & Cenbright s.r.o.
Adresa
okres České Budějovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Řemeslné a manuální práce, Pracovník ostrahy, Vrátný
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.