Simoldes Plasticos Czech s.r.o. je moderní výrobní závod portugalské skupiny Simoldes zprovozněn v roce 2015 v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou. Jsme přední dodavatel plastových dílů pro automobilový průmysl, v Čechách vyrábíme především pro Škoda-Auto, Peugeot-Citroën a BMW.

Mechanik vstřikolisovny

Pracovní náplň:

- realizaje údržbu vstřikovacích lisů
- respektuje plány údržby
- podílí se na zlepšování výrobních procesů
- reaguje na aktuální potřeby výroby – opravy při poruchách
- aktivně se podílí na nájezdu nových projektů

Požadujeme:

- OU/ SŠ technického směru
- 2 roky zkušeností v oblasti vstřikování plastů – zkušenosti s formami výhodou
- zodpovědný přístup

Společnost
Simoldes Plasticos Czech s.r.o.
Adresa
Rychnov nad Kněžnou – Lipovka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Výroba a průmysl, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Simoldes Plasticos Czech s.r.o., Diana Hejzlarová