Kdo jsme:

"Jsme finanční a realitní konzultanti. Pomáháme lidem s jistotou zvládat osobní cíle a velká životní rozhodnutí. Inspirujeme své klienty i spolupracovníky k růstu a finanční nezávislosti." Jsme Broker Consulting, a.s., Finance - Reality - Spolu.

Co vás čeká:

- našim klientům poskytujeme 3 druhy služeb Bankovní, Finančně poradenske a Realitní služby

- jelikož sloužíme klientům už 22 let, máme jich hodně a hledáme kolegu do našeho týmu na servis stávajících klientů a akvizici klientů, kteří naše služby ještě nevyužívají

- propracovaný systém vzdělávání, který vedou pracovníci s mnohaletou praxí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- maturitní vysvědčení je u nás z důvodu legislativy nutností

- řidičské oprávnění skupiny B

- smysl pro obchod a chuť se neustále vzdělávat

- spolehlivost, fair play, samostatnost a loajalitu

- uživatelská znalost práce na PC

Výhodou bude, pokud budete mít:

- licenci od ČNB na zprostředkování finančních produktů a zkušenosti ze zprostředkování realitních obchodů. Toto ale není podmínkou.

Co vám můžeme nabídnout

- kariérní postup za předem daných podmínek smlouvou

- díky obchodní smlouvě nabízíme zajímavý a propracovaný systém měsíční odměny bez stropu a flexibilní pracovní dobu

- díky využití moderních technologií dosahují naši spolupracovníci vysoké efektivity práce a vysoce nadprůměrných výdělků

- benefity: příspěvek na auto, firemní incentivní dovolené, stravenky, výsluhová renta po 10 letech práce.....

Společnost
Ing. Ondřej Schejbal
Adresa
Kollárova 1714/1, Hradec Králové – Pražské Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Finanční poradce, Úvěrový specialista, Realitní makléř, Osobní bankéř, Pojistný zprostředkovatel, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.