Oznámení o volném pracovním místu

Městská část Praha 3 přijme referenta/referentku oddělení prevence a metodické podpory (koordinátor prevence kriminality a protidrogové prevence, sociální pracovník) odboru sociálních věcí

s místem výkonu práce Praha 3, na dobu určitou (zástup za MD, RD), v platové třídě 10 (v rozmezí od 21 260,--Kč až 31 240,--Kč podle započitatelné praxe), v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; s možností postupného přiznání osobního příplatku dle ustanovení § 131 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce.

Nástup dohodou. Práce vhodná pro absolventy.

Požadavky na vzdělání:

Vysokoškolské vzdělání (vysokoškolské vzdělání v oblasti sociálních služeb výhodou)

Další požadavky, schopnosti:

práce na PC, dobré komunikační schopnosti v písemném i v mluveném projevu, přesnost, spolehlivost, psychická odolnost, schopnost učit se novým věcem, zájem o danou oblast, praxe v oblasti výkonu státní správy či samosprávy na úseku sociálních věcí výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Hlavní náplň práce:

koordinace plnění úkolů protidrogové prevence a prevence kriminality na území MČ Praha 3 mezi všemi zúčastněnými subjekty (zástupci neziskových organizací, krajský protidrogový koordinátor a krajský koordinátor prevence kriminality), vytváření koncepce prevence kriminality a protidrogové prevence na území MČ Praha 3, koordinace projektů MHMP, projektů MVČR a EU výkon sociální práce na obci.

Nabízíme:

příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, 5 dnů sick days, Ticket restaurant (120,-Kč/den), Ticket Benefits (až 500,--Kč/měsíc), příspěvek na penzijní připojištění (doplňkové penzijní spoření) nebo na životní pojištění, příspěvek na MHD, služební telefon.

Forma přihlášky:

Přihlášky včetně profesního životopisu a souhlasu se zpracováním osobních údajů (dostupný na http://www.praha3.cz/urad/formulare/perso-prace-a-mzdy) zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře nejpozději do 21. 10. 2020. V případě potřeby dalších informací se obraťte na vedoucí oddělení prevence a metodické podpory paní Mgr. Kláru Mandrlovou, tel: 222 116 480.

Společnost
Městská část Praha 3
Adresa
Havlíčkovo náměstí 700/9, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.