Privátní bankéř s charakterem

V rámci finanční divize tvoříme uskupení 40 privátních či prémiových investičních bankéřů. Naším cílem je dlouhodobě přinášet svým klientům řešení pro jejich požadavky, a to v podobně uložení finančních prostředků a jejich efektivní správy. Mnoho z nás působí na finančním trhu deset a více let. Velice úspěšně se rozrůstáme nejen na klientské bázi (3.000 klientů), ale i co se týče kvality a odbornosti lidí spojující své jméno s firmou. Naši činnost podtrhuje zejména možnost klientům tvořit produkty na míru a dělat tak skutečný obchod pro obě strany.

V loňském roce 2020 jsme efektivně na trh umístili kapitál v objemu převyšující 1 mld. Kč.

Hledáme posilu do týmu:

Popis pracovní pozice:

  • akvizice affluentních a privátních klientů z řad FO, PO, institucí
  • správa a rozvoj vlastního portfolia
  • roční růst objemu kapitálu pod správou 36 mil+

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • seniorní zkušenost v práci s privátní / affluentní klientelou více než 5 let (minimálně 3 roky)
  • profesionální vystupování s orientací na dlouhodobou spokojenost klienta
  • hlubokou znalost investičních instrumentů včetně přehledu trhu
  • obchodního ducha se zaměřením na dlouhodobý výsledek

Co vám můžeme nabídnout:

  • nadstandardní fixní příjem + motivační ohodnocení nad rámec
  • možnost stát se partnerem společnosti, podíl na zisku společnosti
  • práci s produkty, které pro klienty vytváříme na míru
  • být součástí 35 členného týmu zkušených privátní a prémiových bankéřů
  • přátelskou firemní kulturu s volnou pracovní dobou
  • kariérní růst na manažerskou pozici

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Společnost
YD Invest s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 60 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Finanční poradce, Makléř, Firemní bankéř/Relationship Manager, Osobní bankéř, Bankovní poradce, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

YD CAPITAL a.s., Michal Beneš