Jsme výrobní společnost se zaměřením na elektromechanické komponenty pro automobilový a spotřební průmysl. Pro našich téměř 1000 zaměstnanců v závodech v Uherském Ostrohu a Veselí nad Moravou nadále modernizujeme technologické zázemí a snažíme se vytvářet prostředí pro osobní růst i vlastní realizaci. Neustálý rozvoj nám zajišťuje nové výzvy, kterým společně čelíme, a proto hledáme pracovité a spolehlivé zaměstnance, kterým záleží na výsledcích jejich práce.

MEZIOPERAČNÍ KONTROLOR/KA

Hledáme kandidát/ky pro obsazení pozice Mezioperační kontrolorky kvality do výroby.

Co Vás čeká?

  • Provádění namátkové kontroly ve výrobním procesu
  • Dodržování pravidel systému řízení jakosti
  • Kontrola kvality komponentů a výrobků
  • Zápis výsledků kontroly

Proč pracovat právě u nás?

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Extra bonus dle individuálního výkonu
  • Benefity: 5 dní volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční bonusy, příspěvek na závodní stravování, atd.
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Stabilizační prémie 1500 Kč ke mzdě navíc
  • Nadstandardní 50% příplatek za práci v sobotu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Orientace v technické dokumentaci a práce s měřidly
  • Předchozí zkušenost s kontrolou kvality výhodou
  • Ochota pracovat ve 3-směnném provozu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s vaši fotografií. Jakékoliv dotazy k výše zmíněné pozici Vám rádi zodpovíme na tel: 572 420 713

Více informací o naší společnosti naleznete na webových stránkách www.eurotec-ks.cz

Společnost
EUROTEC, k.s.
Adresa
Na Zámecké 725, Uherský Ostroh – Ostrožské Předměstí
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

EUROTEC, k.s., Tamara Tylová
703 148 920
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.