Chceš práci, ve které si bez ohledu na krize a pandemie vyděláš stabilní peníze? Dává ti smysl pomáhat lidem ve svém okolí? Chceš mít pod kontrolou své peníze a naučit to i klienty?

Potom na pozici KONCIPIENT/KA pobočky Partners market hledáme právě tebe.

Jsme kolektiv profesionálů v oboru financí. Společným úsilím jsme vybudovali moderní pobočku v centru města a za 6 let získali 8000 klientů, o které pečujeme. Jsme nejúspěšnější pobočka a výkladní skříň finanční skupinyPartners.

Náš cíl byl vybudovat místo, kde lidé mohou vyřešit všechny finanční otázky pod jednou střechou. Každý tak u nás může nalézt řešení otázky týkající se financování bydlení, ochrany příjmu, budoucnosti, renty, ochrany majetku a odpovědnosti a samozřejmě volných prostředků, které mohou vydělávat. Jsme unikátní hypoteční a investiční centrum.

Jistota je důležitá, jsme největší finančně podarenská společnost v ČR s mohutným zázemím a podporou.

Hledáme kolegu, který má chuť se rozvíjet a nebojí se výzev. Pokud nemáš zkušenosti ani znalosti z tohoto oboru, není to zásadní překážkou. Všechny naše dovednosti a schopnosti ti rádi předáme v průběhu vzdělávacího programu, ale především osobním příkladem. Na pobočce bude vždy někdo po ruce, kdo ti pomůže s rozvojem a cestou za výsledky.

Náplň tvojí práce bude:

Každodenní kontakt s klientem osobní i telefonický.

Poskytování informací o finančních produktech.

Tvorba finančních plánů.

Aktualizace dat o klientech.

Vyjednávání s finančními institucemi ve prospěch klienta.

Odměna:

První rok na pobočce od 30.000 do 40.000 Kč měsíčního příjmu (zahrnuje základní i bonusovou složku), při dosažení seniorního postavení od 40.000 Kč do 70.000 Kč.

Jsme velká pobočka se specializacemi, je možné se kariérově posouvat nejen vertikálně, ale také horizontálně.

S ODPRACOVANÝM ČASEM NA POBOČCE ODMĚNA CITELNĚ ROSTE. HLEDÁME PARŤÁKY NA STÁLO. NÁŠ TÝM ZŮSTÁVÁ A NEODCHÁZÍ.

Zaznamenáš významný osobní rozvoj, to ti můžeme garantovat. Také vzdělání v řádů stovek tisíc Kč v oblasti finančních služeb, včetně certifikátů ČNB.


Informace o pozici

Společnost
Pobočka Partners market / UniCredit Bank
Adresa
Nové sady 988/2, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Finanční poradce, Úvěrový specialista, Makléř, Obchodní zástupce, Pojišťovací poradce, Osobní bankéř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.


Pobočka Partners market / UniCredit Bank, David Pokorný
Nové sady 988 / 2, 60200 Brno – Brno-střed, ČR
724 689 710