Jsme ryze česká společnost, která již 25 let poskytuje poradenské a personální služby.
Máme v oblasti dotačního poradenství stovky klientů.
Naše úspěšnost při získávání dotací je 97%.

KOORDINÁTOR DOTAČNÍHO PORADENSTVÍ (pro Moravu a Slezsko)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Prezentovat ve svěřené oblasti (okres nebo jeho část) službu dotačního poradenství
  • Vyhledávat zájemce o dotační audit a také jej realizovat
  • Průběžně studovat problematiku dotací a jejich administrace
  • Podílet se na přípravě dotačních žádostí a projektů firemních klientů
  • Pomáhat s administrací přidělených dotací
  • Pomáhat při zpracování zpráv o realizaci projektu a žádostí o platbu

NABÍZÍME:

  • Nadstandardní odměnu (od 300 Kč/hodinu)
  • Příležitost osobního rozvoje (dlouhodobý systém firemního vzdělávání)
  • Pracovní nezávislost (jste tvůrci svého pracovního kalendáře)
  • Práce na částečný úvazek (preferujeme zastupitelnost více osob na částečný úvazek)
  • Odměna je přímo úměrná počtu odpracovaných normohodin

POŽADUJEME:

  • Otevřenost vůči novým výzvám a úkolům, schopnost učit se nové věci
  • Samostatnost a proaktivní přístup
  • Regionální mobilitu
  • Min. SŠ s maturitou
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, webové aplikace)
  • Výhodou je osobní zkušenost s administrací nějaké dotace

CO VÁS ČEKÁ PO PODPISU DPČ?

  • Od ledna 2021 do června 2021 - budete absolvovat sérii cca 10 seminářů, kde se naučíte práci dotačních poradců a administrátorů dotačních titulů pro programové období 2021 až 2027. Semináře jsou zdarma a během výuky vám bude vyplácena odměna 100 Kč/ hodina.
  • Od léta 2021 zahájení práce dotačního poradce na pozici junior pod vedením zkušenějšího kolegy (300 Kč/hod.)

Společnost
OBSLUŽNÁ SPOLEČNOST a.s.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Vzdělávání a školství, Administrativní pracovník, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Odborný asistent, Trenér/školitel, Pracovník back office, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.