Česká rodinná firma působící v oblasti tuzemského i mezinárodního obchodu s granuláty plastů (www.explast.cz) hledá spolupracovnici/spolupracovníka na pozici ÚČETNÍ - JUNIOR pro svou provozovnu v Brandýse nad Labem.

Účetní - junior

Do stabilní rodinné společnosti hledáme motivovaného pracovníka/pracovnici, který rozšíří naše účetní oddělení a stane se součástí sehraného týmu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- zadávání a zaúčtování tuzemských a zahraničních daňových dokladů

- párování plateb

- bankovní operace (platby a jejich kontrola)

- statistické výkazy

- příprava a kontrola podkladů pro DPH

- příprava podkladů pro měsíční a roční uzávěrky

POŽADUJEME:

- SŠ/VŠ vzdělání

- komunikativní znalost angličtiny

- výborná znalost práce s MS Office

- spolehlivost, pečlivost, samostatnost

NABÍZÍME:

- pracovní pozice ve stabilní a perspektivní společnosti

- moderní pracovní prostředí

- možnost seberealizace a profesního růstu

- adekvátní platové ohodnocení

- možnost dalšího vzdělávání a kurzů

- výborný kolektiv a "children friendly office"

- další benefity: stravenky, 13. a 14. plat, sick days, 25 dnů dovolené, občerstvení na pracovišti

- práce je možná pouze na plný úvazek

Společnost
EXPLAST,spol. s r.o.
Adresa
Průmyslová 2396, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav – Brandýs nad Labem
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Children-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.