Jsme přední společnost na trhu s ojetými vozy a momentálně hledáme zaměstnance na pozici obchodník nákupu automobilů, obchodník/obchodnice po telefonu, prodejce vozů, prodejce finančních produktů a technika přípravy automobilů.

Vedoucí prodeje automobilů

Zajímáte se o automobily a baví vás obchod? Jste ambiciózní a komunikativní osobnost? Chcete si o výši svého výdělku rozhodovat sami? Pak jste to právě vy, koho hledáme. Pracujte ve společnosti, která patří k významným prodejcům na trhu s ojetými automobily.

VEDOUCÍ PRODEJE AUTOMOBILŮ

Náplň práce:
• vedení svěřené pobočky v nepřítomnosti manažera prodeje
• prodej a vedení prodejního týmu na prodejní ploše
• odpovědnost za prodejní výsledky
• dodržování nastavených prodejních procesů
• spolupráce s výkupním oddělením
• spolupráce s oddělením klientského servisu

Očekáváme:
• zkušenosti v automobilovém průmyslu na pozici vedoucí
• praxe v prodeji a nákupu automobilů
• aktivní a charismatickou osobnost
• zkušenosti s vedením lidí
• produktovou znalost automobilů
• zaměření na výsledek a zákazníka
• ŘP skup. B

Nabízíme:
• zázemí stabilní české společnosti
• možnost nadstandardních výdělků
• kompletní podporu a zaškolení
• seberealizaci, prostor pro vlastní nápady
• zajímavou, zodpovědnou práci na vedoucí pozici
• směnný provoz (dlouhý/krátký týden)

Společnost
MAMA CAR a.s.
Adresa
Kunratická spojka 1169, Praha – Kunratice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Auto - moto, Vedoucí/manažer prodejny, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Fleet manager, Manažer prodejního týmu, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel