Jsme průvodci výrobních a logistických firem při zavádění Průmyslu 4.0 do praxe. Ze start-upu o pár lidech za skoro 25 let vyrostla firma s více než dvěma stovkami kolegů, která dodává projekty společnostem po celém světě. Je profesionálnější a dospělejší, přesto pořád staví na stejných hodnotách – férovosti k zákazníkům i kolegům, rozvoji osobnímu i profesnímu, nezávislosti na investorech a kontrolovaném růstu. Buďte přínosnou součástí ryze české firmy bez zbytečných byrokratických postupů.
www.aimtecglobal.com

Sales Manager - řešení s přidanou hodnotou

Možná za sebou máte pár zkušeností z oblasti obchodu a chcete se posunout dál. Budujte síť kontaktů v oblasti B2B, poznávejte zákazníkovy potřeby a nabízejte komplexní užitečná řešení. Našimi zákazníky jsou renomované a náročné firmy z celého světa.

Vidíte se v následujících schopnostech?

  • zvládnete celý obchodní proces - od telefonování až po finální dohodu
  • rádi argumentujete a vyjednáváte
  • dokážete odhalit zákazníkovy potřeby
  • víte, že i neúspěch je součást obchodu
  • mluvíte plynně anglicky
  • cestování berete jako nedílnou součást práce

A co Vám za Vaše schopnosti můžeme nabídnout my?

Velmi atraktivní zákazníky. Best practices kolegů z obchodního týmu. Předáme Vám dosud nabyté know-how a zároveň se rádi necháme inspirovat od Vás. Spolupracovat budete s řadou profesionálů na svém místě. Dostatek volnosti v procesech a rozhodování a český management, který naslouchá. Za dobrou práci nabízíme atraktivní ohodnocení i benefity.

Nevěříte? Ozvěte se nám a pokud si sedneme, dokážeme Vám to.

Nechte se vtáhnout do děje na našich kariérních stránkách:

https://kariera.aimtecglobal.com/sales-manager/


Informace o pozici

Společnost
AIMTEC a.s.
Adresa
U Prazdroje 2807/8, Plzeň – Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Manažer partnerského prodeje, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AIMTEC a. s., Petra Šteklová
+420 702 174 366