TAYLLORCOX je akreditovaná auditorská společnost pro standardy ISO.

Součástí organizace je akreditovaná manažerská akademie (Accredited Training Organisation) pro best management practice v oblasti řízení projektů, procesů, bezpečnosti, kvality a rizik, viz.: www.tx.cz

Také jsme mezinárodně akreditovaný certifikační orgán (Registered Certification Body) pro mezinárodní ISO standardy viz.: www.taylllorcox.com

Organizace má sídlo i kanceláře v samém centru Prahy se skvělou dostupností. Je zde Metro B, C, Tram, autobusové nádraží Florenc, vlakové Masarykovo nádraží a v blízké dostupnosti i Hlavní nádraží. V okolí kanceláře dostatek parkovacích míst.

Projektový manažer

Nastartuj svou kariéru jako Projektový Manažer (PM)

Nemáte dostatečnou praxi, ale sníte o pozici projektového manažera? Tak si nenechte ujít tuto skvělou příležitost jak nastartovat, nebo restartovat svoji kariéru.

Do řady firem v ČR hledáme projektové manažery. 95% z našich absolventů získá práci dříve, než dokončí 3 týdenní přípravný vzdělávací “Project management camp”, který je zdarma.

Náklady hradí úřad práce. Tak na co ještě čekáte? Projektový manažer je profese, která Vám umožní plně využít znalosti získané při studiu a zkušenosti z praxe!

Jak to celé probíhá?

„Kandidáti, kteří projdou vstupním dotazníkovým assessment centrem uvítáme v "project management kempu", kde vás připravíme na novou pozici projektového manažera.

Součástí interního náboru je i zkouška na konci celého kempu zakončená certifikací pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj. Jde společný projekt s MPSV.

Dále uchazeči získávají pracovní místo u nás, nebo u našich klientů na dobu určitou / neurčitou. Úspěšnost získání místa mají uchazeči přes 95%.

Jste evidováni na Úřadu práce a pořád nic, co by vám umožnilo využít Vaše znalosti a zkušenosti?

Nenechte se deprimovat obavami, které Vás trápí, jako je délka marného shánění zaměstnání, věku, oboru studia apod.

Našimi kurzy prošly stovky uchazečů všech věkových kategorií a oborů vzdělání. A drtivá většina na pracovním trhu uspěla!
 
Aktuálně hledáme projektové manažery na juniorské pozice i seniorské pozice pro naše partnery.


Co je třeba k získání místa Projektový manažer?


Jednou z klíčových podmínek je prokázat se příslušnou certifikací!


Ale nebojte. TAYLLORCOX vám nabízí možnost certifikát získat a navíc mezinárodní! Pokud jste evidováni na úřadu práce, získání tohoto certifikátu máte zdarma.

Proč roste poptávka po certifikacích

Více než 67% projektových manažerů pracovalo za poslední rok minimálně na 4 agilních projektech. Tento přístup je stále modernější a na strmém vzestupu.

Na trhu tak existuje mnoho agilních frameworků (metodik), které jsou podporovány řadou více, či méně uznávaných certifikačních programů.

Certifikace jsou tedy velice důležité. A metodika agile / scrum je na vzestupu. Scrum rozpoutal revoluci v oblasti vývoje softwaru a následně se tyto prvky začali objevovat i v řízení ostatních projektů. Agilní přístup zvýšil poptávku po IT manažerech, kteří mají tyto znalosti.

Certifikace je něco jako vaše osobní marketingová značka

Řada “projekťáků” považuje držení certifikace za konkurenční výhodu, další za povinnost a nesmíme zapomenout ani na junior project managery, kteří se snaží dostat do hledáčků firem znalostmi. Ideálně podtrženými nějakou certifikací. Chtějí tak kompenzovat méně praktických zkušeností.

Mysleli jste si, že existuje jen jedna SCRUM Master certifikace? Bohužel existuje celá řada certifikací. Každá má svá vlastní kritéria pro srovnávání a testování znalostí. A pak je zde řada akreditovaných školících organizací, prostřednictvím kterých můžete získat kvalitní, nebo i špatné školení.

Takže není to jen o certifikaci, ale spíše o tom, co vyhovuje vašim cílům a požadavkům. Mezi hodnotící kritéria při výběru tak můžete vzít reference, nabízené portfolio kurzů, přesah školení do praktických workshopů a simulací. Zda jde o společnost, která je akreditovaná a musí tak splňovat určitá kritéria kvality v materiálech i v požadavcích na lektory. A zda je lektor tzv. “samozvaný” Agile Coach, nebo jde o certifikovaného trenéra. Určitou výhodu mohou mít i organizace, které mají širší školící tým, kde sdílí znalosti a zkušenosti oproti “one man show” trenérům.

Co proto můžete udělat?


Přijít na informační workshop firmy TAYLLORCOX!

Pro koho je schůzka určena:

  • uchazeči evidovaní na úřadu práce
  • uchazeči, kteří chtějí být rekvalifikováni


Co se na schůzce dozvíte?

  • Co je podstatou profese Projektový manažer a jaké jsou možnosti uplatnění
  • Možnosti rekvalifikace v akreditovaném kurzu (150 hodin) a to zcela zdarma
  • Zájemcům, kteří jsou evidováni na Úřadu práce pomůžeme na místě vyplnit příslušný formulář žádosti o proplacení kurzu na základě zkušeností úspěšných žadatelů. Tím se zvýší pavděpodobnost úspěchu i Vaší žádosti.
  • Další možnosti zvyšování kvalifikace a specializace v kurzech firmy TAYLLORCOX

Co si vzít sebou?

  • Chuť se něco naučit a zlepšit se. To bohatě postačí

Jak se mám přihlásit?
Napište nám, pošlete své CV a my už se s Vámi spojíme.

Příběhy našich absolventů:

  • https://bit.ly/scrum-master-vojtech
  • https://bit.ly/scrum-master-michael-stefano
  • https://bit.ly/scrum-master-nikola-ziskal-lepsi-praci

TAYLLORCOX

Project Management team: www.tx.cz/scrum

O projektu

Jak rychle vás zapojíme do nových projektů?

Dříve, než vás zařadíme do projektů, absolvujete intenzivní výcvik podle nejpopulárnější agilní metodiky SCRUM. Zkrátka vás nehodíme do neznámé vody. Naopak budete perfektně připraveni na svoji budoucí pozici. Tento postup je náš recept, jak budovat projektový tým snů.

Informace o pozici

Společnost
TAYLLORCOX s.r.o.
Adresa
Pobřežní 620/3, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 95 000 Kč / měsíc
Benefity: Manažerský motivační program, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Kvalita a kontrola jakosti, Vrcholový management, Auditor, IT konzultant, Project Manager, IT ředitel/manažer, Výrobní ředitel/manažer, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.