Jsme personálně poradenská společnost, pozice, které inzerujeme, hledáme pro naše klienty, společnosti české i nadnárodní, od velkých korporací po menší zastoupení i start-upy. Pokud se přesně v této konkrétní pozici nenajdete, neváhejte se na nás obrátit, zda nemáme pozici jinou, kterou tu neinzerujeme. Děkujeme.

PHP DEVELOPER

Pro našeho klienta, významnou ICT společnost, hledáme vhodného kandidáta na obsazení pozice vývojáře, který se bude věnovat vývoji nových interních systémů, aplikací a modulů v menším tříčlenném týmu (2 vývojáři a 1 tester). Hledáme už zkušeného PHP vývojáře. Fajn by byl back end developer, ale pokud se najde kandidát se zájmem o front end, manažer mu náplň práce dokáže přizpůsobit na front end (back end by si převzal manažer).

Požadujeme:

- výborná znalost programování v PHP je jedinou podmínkou

- výhodou je znalost Golangu, MongoDB, Redisu

Společnost nabízí:

- zajímavou práci, možnost seberealizace a profesního rozvoje

- pružnou pracovní dobu a možnost home office

- zázemí stabilní společnosti

- týden dovolené navíc

- stravenky

- cafeteria – příspěvky na volnočasové aktivity, relaxaci, zdraví

- sick days

- zaměstnání na pracovní smlouvu – dobu neurčitou

Pokud Vás naše pozice zaujala, zašlete svůj profesní životopis s názvem pozice, o kterou máte zájem na e-mailovou adresu davidova at sevenreasons.cz Děkujeme.


Informace o pozici

Společnost
Seven Reasons s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor, Tester, Vedoucí vývoje/Team Leader, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Seven Reasons s.r.o., Jana Davidová