Dlubal Software s.r.o patří mezi evropské lídry ve vývoji software pro navrhování stavebních konstrukcí. Programy RFEM a RSTAB nabízí tisícům našich uživatelů pokročilé 3D interaktivní prostředí pro modelování, statické a dynamické výpočty, včetně bohatého rozhraní na jiné CAD/FEM programy.

Statik - Analytik / Tester Praha / Brno

Rozšiřujeme náš tým v centru Prahy a Brna kde hledáme stavebního inženýra se specializací statik - projektant/analytik, který by měl zájem se podílet na vývoji a testování software pro modelování stavebních konstrukcí (grafika, statické a dynamické výpočty, posudky).

Profil uchazeče:

  • VŠ s technickým zaměřením, základy stavební mechaniky
  • logické a analytické myšlení
  • schopnost orientace v normách na navrhování konstrukcí
  • kreativnost a komunikační schopnosti, schopnost práce v agilním týmu
  • schopnost komunikace v AJ

Hlavní náplň práce:

  • návrh aplikace, příprava podkladů pro programátory
  • testování programů, vytváření testovacích modelů
  • příprava automatický testů
  • návrhy algoritmů pro posudky konstrukcí
  • týmová kooperace s ostatními vývojáři, analytiky, grafiky a vedoucími projektů

Uvítáme:

  • zkušenosti s programováním v libovolném programovacím jazyce, nejlépe Python, s nástroji na automatické testování (Squish, Ranorex, apod.) a s QA testováním

Nabízíme:

  • práce na vývoji rozsáhlé a zajímavé aplikace
  • agilní vývojové týmy s metodikou SCRUM
  • možnost růstu a sebevzdělávání
  • kanceláře umístěné v těsné blízkosti Náměstí Míru nebo Šumavská Tower
  • klasické kanceláře (nikoliv open-space)
  • dlouhodobou perspektivu a zázemí prosperující firmy
  • práce v přátelském atmosféře a dobrém kolektivu
  • pružnou pracovní dobu
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • work-life balance

Místo práce: Praha, Náměstí Míru / Brno, Šumavská Tower

Termín nástupu: ihned resp. dle dohody

Pro další informace o naší společnosti neváhejte navštívit naše stránky:
www.dlubal.cz

Společnost
Dlubal Software s.r.o.
Adresa
Anglická 414/28, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, IT analytik, Programátor, Projektant, Tester, Statik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.