Pohybujeme se ve finančním sektoru. Navzdory situaci rosteme. Rozšiřujeme obchodní oddělení o nové talenty.

Nabízíme práci, která tě bude bavit, která ti umožní nadstandardně vydělávat, která tě kariérně posune, a která ti vytvoří rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.

Nastoupit můžeš ihned.

Nabízíme:

  • nadstandardní peníze (provize a bonusy jen podle tvých výsledků)
  • jistoty (stálý fix 25 000 Kč)
  • příležitosti (kariérně se posuneš podle svých schopností)
  • úspěch (ti nejlepší vydělávají přes 1 mil. ročně)
  • volný čas (25 dnů dovolené ročně)
  • zaškolení (staráme se o tebe a podporujeme tě)
  • benefity (mobil a Multisportka)
  • delší víkendy (v pátek končíme dřív)
  • stabilní práci (fungujeme i přes covid omezení)

Požadujeme:

  • pracovní nasazení (jsi dříč a chápeš hodnotu svého času)
  • odolnou osobnost (nehledáme sněhové vločky)
  • cílevědomost a motivaci (chceš vlastní byt, nadupanou káru, manažerskou pozici)
  • /SOU s maturitou (přirozená inteligence a selský rozum)

Náplň práce:

  • péče o portfolio klientů
  • komunikace s klienty - telefonicky, osobně, elektronicky
  • řešení požadavků klientů
  • plnění měsíčních cílů
  • běžná administrativní činnost
  • spolupráce s členy týmu

Zaujalo tě to?

Pošli nám svůj životopis a my se ti brzy ozveme s pozvánkou k osobnímu pohovoru, na kterém vše probereme.

Společnost
PPG Outsourcing s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Account Manager, Finanční poradce, Makléř, Obchodní zástupce, Bankovní poradce, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

PPG Outsourcing s.r.o., HR oddělení
tel.: 775 314 940, e-mail: kariera@ppgo.cz