Náš Valatron tým spojuje silná ambice stát se významným dodavatelem zakázkového vývoje pro klienty patřící mezi špičku v oborech e-commerce, průmyslu, automatizace, financí, pojišťovnictví, telekomunikací a zdravotní péče. Díky našim zkušenostem a spolupráci s nejrůznějšími start-upy a korporacemi, jsme silným partnerem pro dodávku komplexního softwarového řešení.

Společně tvoříme přátelský a neformální kolektiv se sídlem v prostorných kancelářích poblíž metra vybavenými nejmodernějším HW, který je samozřejmě přichystán i pro naše nové kolegy. Využijte příležitost naskočit do dynamicky se rozvíjející IT firmy budované na „zelené louce“ ještě dnes.

Více informací o našich aktuálních projektech: https://www.valatron.com/reference

.NET developer

Co vás čeká:

  • vývoj moderních aplikací za použití nejnovějších technologií, primárně na platformě MS .NET (Core)
  • dle preferovaného zaměření tvorba webových, desktopových nebo mobilních aplikací
  • tvorba cloudových řešení (primárně na platformě MS Azure)
  • praktické využití možností kontejnerizace
  • možnost podílet se na návrhu architektury
  • možnost podílet se na vývoji designu aplikací
  • integrace SW v rámci dalších IS
  • technické konzultace týkající se platformy

Klíčové dovednosti:

  • pokročilá znalost programovacího jazyka C# a .NET frameworku (u juniora základní)
  • pokročilá znalost v oblasti vývoje webových aplikací s využitím HTML5, CSS3 a JS (u juniora základní)
  • pokročilá znalost ASP.NET MVC (u juniora základní)
  • pokročilá znalost jakékoliv relační DB jako např. MS SQL Server (u juniora základní)

Výhodou bude:

  • zkušenost s MS .Net Core frameworkem
  • praktická schopnost využití Dependency Injection
  • zkušenost s návrhem RESTful APIs
  • znalost některého JS frameworku (Angular, React nebo jiný)
  • znalost jazyka TypeScript
  • znalost WPF nebo UWP
  • znalost tvorby mobilních aplikací pomocí frameworku Xamarin
  • zkušenost s vývojem aplikací pro cloud (primárně MS Azure)
  • znalost principů kontejnerizace pomocí Docker a Kubernetes
  • zkušenost s návrhem architektury
  • zkušenost s vedením teamu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
  • přátelské prostředí firmy specializující se na zakázkový vývoj (bez korporátních zvyklostí)
  • hardware vybavení – možnost volby mezi výkonným notebook a desktop, monitory 2K/4K s uhlopříčkou 32 palců a vysokým rozlišením + možnost volby z několika typů klávesnic, myší, sluchátek
  • pružnou pracovní dobu a možnost home office
  • práci v kanceláři (nikoliv v open-office), relax zónu
  • kanceláře blízko metra Vyšehrad
  • spolupráci v menším týmu vývojářů
  • kurzy, certifikace (např. MCSD) a mentoring
  • možnost MultiSport karty
  • firemní akce a teambuilding

Pracovní pozice je vhodná jak pro seniorní vývojáře, tak i pro méně zkušené programátory, kteří budou mít možnost se zapojit do týmu zkušených kolegů.

Na tuto pozici nehledáme uchazeče skrze agentury.

Společnost
Valatron s.r.o.
Adresa
Táborská 940/31, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 120 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Valatron s.r.o., Patrik Prokop
736 643 600