PRACUJTE PRO SVĚTOVOU ŠPIČKU V OBLASTI AUTOMOTIVE!
Brembo brzdy jsou nedílnou součástí automobilů těch nejprestižnějších značek, a to hlavně díky kladení důrazu na kvalitu a design našich výrobků. Na to můžeme být opravdu hrdí. Chcete se stát členem našeho týmu? Aktuálně hledáme nové kolegy.

Přípravkář

Hledáme zručného a aktivního člověka, kterému nechybí technické myšlení, uvažuje selským rozumem a nevadí mu práce na směny. Jste to právě Vy? Přidejte se k nám!

Co bude Vaší náplní práce?

1. Kontrola kvality nástrojů a přípravků.
2. Kontrola správnosti nastavení strojů.
3. Provádění a příprava oprav přípravků

Zaujala Vás náplň práce? Zde jsou další důvody, proč rovnou zaslat životopis:

- nabízíme pestré a zajímavé zkušenosti, které budou s nastupujícím obdobím automatizace stále cennější
- dostanete možnost mnohé se naučit o široké škále výrobních zařízení
- budete součástí spolupracujícího a podporujícího týmu, který se rád podělí o své zkušenosti
- nabízíme celou řadu benefitů: měsíční prémie 9%, nadstandardní příplatky za víkendové přesčasy (50%), příspěvek na stravné 66,5% z ceny jídla, dovolená 25 dní, příspěvek na dopravu 650 - 2 500 Kč dle dojezdové vzdálenosti, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění až 1000 Kč a další firemní benefity

Zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Společnost
Brembo Czech s.r.o.
Adresa
Na Rovince 875, Ostrava – Hrabová
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Mechanik, Operátor CNC strojů, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Brembo Czech s.r.o., Vendula Zezulová