Rád Ti řeknu, co všechno naše firma Donoci dělá a umí, ale teď k věci:

Aktuálně hledáme novou posilu jednoduše proto, že rosteme rychlostí světla.

Chceš, aby výsledná prezentace našich produktů vypadala jako obloha plná hvězd? Možná Tě baví i grafika a excel je Tvůj kámoš?

Tak to jsi na správném místě, jelikož aktuálně hledáme někoho na pozici Produktový specialista.

Za zmínku stojí, že budeš pracovat pro náš e-shop Svět-svítidel.cz

Tudíž Tvoje náplň práce bude tohle:

  • Vytváření karet produktů na e-shopu na základě podkladů od dodavatelů tak, aby výsledná prezentace produktů opravdu stála za to.
  • Dohled nad správností zadaných údajů na e-shopu a aktivní vyhledávání údajů chybných.
  • Spolupráce s technickým oddělením pro vyladění produktů po stránce technické (jak to funguje, kam to může zákazník zapojit).
  • Budeme rádi, když budeš nad prací přemýšlet a pomůžeš nám se zdokonalováním a automatizováním každodenních procesů.
  • V případě zájmu, se můžeš ve spolupráci s vedoucím produkťáků a marketingovým oddělením, spolupodílet na rozhodování o tom, jaké produkty více propagovat.
  • Průběžně budeme chtít vědět, jak se ti práce daří, takže tě nemine i pár tabulek.

Vidíš se na dalších řádcích? Tak to jsi náš vesmírný objev!

  • organizační schopnosti
  • práce na PC na úrovni pokročilého uživatele
  • komunikativnost, pečlivost a samostatnost
  • ochotu a potenciál pro učení se nových věcí

Tvojí výhodou bude pokud:

  • baví Tě vidět výsledky své práce
  • excel pro Tebe není cizí slovo
  • jsi zodpovědná a pečlivá osoba

A co všechno Ti nabízíme?

  • mzdové ohodnocení dle Tvých dovedností a zkušeností
  • možnost kariérního a finančního růstu
  • výborná šance rozjet kariéru po škole ve firmě, která má zářivou budoucnost
  • notebook
  • stravenky
  • slevu na firemní produkty a služby
  • vzdělávání a školení
  • být součástí firmy, na kterou jsme hrdí
  • přátelský pracovní kolektiv, který táhne za jeden provaz
  • šanci stát se nepostradatelnou součástí firmy, která:
  1. je jedničkou na trhu
  2. provozuje raketově rychle rostoucí eshop se svítidly, žárovkami, lampami a dalším svítícím sortimentem
  3. má pohodovou firemní kulturu
  4. má vizi a jde si za ní

Všechno Ti pečlivě vysvětlíme a ukážeme, takže neváhej a pojď pracovat k nám!

Budeme se těšit na Tvůj životopis, jakmile ho budeme mít, co nejdříve se Ti ozveme.

A proč naše firma Donoci s.r.o.? Jelikož u nás to s posunem kupředu myslíme vážně a umíme Ti to ukázat.

Společnost
Donoci s.r.o.
Adresa
Pražská 2532/4, Blansko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Grafik, Product Manager, Pracovník back office, Product Specialist, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.